Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon ekkora gyűlölet a melegek felé?

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom, csak már komolyan kétségbeejtő, hogy egyesek már a népirtástól sem rettennének vissza.

Dicsérik a rendőröket, ha megvernek melegeket, meg hogy a boltosnak volt igaza, aki baseball ütővel rátámadt ártatlan emberekre.


https://www.youtube.com/watch?v=TeoLHDSmlU0#at=46



Elég csak a kommenteket végignézni. Komolyan nem értem, mitől, honnan, miért jön ekkora gyűlölet, amikor itt, Magyarországon még kézen fogva se sétálhatnak melegek, de egyesek mégis "nyíltan szexelnek"-ről beszélnek. A felvonulásnál is megy a provokálás a médiában, hogy korábbi évek képeit, felvételeit is bevágják, direkt a szembetűnő alakokat.


Köpködnek a melegekre, a szép leszbikus lányokat meg ajnározzák, mind természetellenességről, meg ilyenről beszélnek. Miért nem képesek saját magukba nézni, és belátni, hogy a kiközösítés, utálat nem vezet sehova?

Olyan hülyeségekről beszélnek, hogy kihal a melegek miatt az emberi faj, stb....


Meg azt nem értem, hogy az efféle homofóbok miért nem képesek megérteni, hogy a homoszexualitás nem eltanulható, nem nevelés kérdése, nem hit kérdése, nem elkapható, nem betegség? Miért nem értik meg, hogy ebbe születni kell?



Komolyan kezdek kiábrándulni a magyar emberekből, mert máshol sehol nem tapasztaltam efféle, és ekkora gyűlöletet, holott számtalan országban megfordultam már.


Nem provokációnak szánom, csak érdekelne, hogy miért kell ennyire gyűlölni olyan embert, aki nem is tehet róla, hogy homoszexuális, mégis börtönbe (Jobbik), vagy kivégzőtáborba küldenék egyesek....csak azért mert ez valakinek "nem szexi" ?



Miért van ez? Én teljes mértékben elfogadom őket, nem is értem ilyen miatt hogyan lehet valakit utálni.



2013. aug. 18. 13:02
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
36%
Szerintem senki nem foglalkozik azzal, hogy mit csinálnak otthon a melegek, de amit kint az utcán művelnek mindenki előtt az már botrányos, és még csodálkoznak, hogy rossz szemmel néznek rájuk.
2013. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mi botrányos? mit művelnek? Az, hogy megfogják egymás kezét? Ebbe mi a botrány könyörgök?
2013. aug. 18. 13:08
 3/26 anonim válasza:
38%
Amúgy te is biztos homi vagy kérdező mert ép eszű ember nem védi azokat a melegeket akik fényes nappal az utcán gyerekek előtt nyalják falják egymást. első voltam
2013. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Vegyünk csak példát Oroszo.ról ahol a maffia maga az állam, és ebben az egyháznak is nagy szerepe van, ahol a településekről ordít az igénytelenség. Tényleg....


Csók...és? Ők is szeretik egymást. Ha valaki neked esik, mondván ne csókold meg a bnődet neked tetszene? Aligha.

2013. aug. 18. 13:14
 5/26 anonim ***** válasza:
27%

"megfogják egymás kezét? Ebbe mi a botrány könyörgök?"


Ez természetellenes, ösztönösen taszító.

2013. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A gyerek lelke érdekes módon senkit sme érdekelt, amikor a múltkor pucér nő sétálgatott Bp.-n.
2013. aug. 18. 13:15
 7/26 A kérdező kommentje:
Mind1. Ez Magyarország.
2013. aug. 18. 13:15
 8/26 anonim ***** válasza:
29%
2 dolog miatt nem szeretem a melegeket: egyreszt azert ahogy egyesek az utcan viselkednek, es nem az a bajom hogy engem irrital, hanem a kovetkezo generaciora gyakorolt hatasuk. Mert nem akarom hogy a fiam ugy nojjon fel hogy mindenhol az utcan smarolo melegeket lat, mert akarki akarmit mond ez nem normalis. Van aki szuletesetol fogva ilyen, van aki valasztja, engem nem erdekel, tartsuk a 4 fal kozott. A masik pedig az, hogy ugy gondolom a fajfenntartas szempontjabol eleg kartekony szexualis beallitottsag, es ezzel sem nagyon lehet vitatkozni. Amugy engem tenyleg nem erdekel, azt csinalnak amit akarnak, csak en ne lassam!
2013. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Egy normális férfi undorodik az ilyesmitől. Ha nem undorodna, az a fajfenntartás szempontjából biztos, hogy hátrányos lenne, ezért ez a normális, ösztönös hozzáállás.
2013. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 rajcziz ***** válasza:
70%

Tisztázzunk pár dolgot. Ami történt, az az éjszaka közepén történt, nem pedig nappal a fényes utcán. De ha akkor is történt volna... mi közöm nekem ahhoz, hogy két felnőtt ember mit csinál, addig, amíg nem árt nekem vagy az ismerőseimnek?

A homoszexualitás nem eltanulható dolog. A homoszexuálisok aránya nem nő, csupán egyre többen vállalják nyíltan orientációjukat, ami miatt a melegek száma úgy tűnik, egyre nagyobb.

A homoszexualitás az állatvilágban is megfigyelhető, tehát elég merész kijelentés lenne természetellenesnek nevezni. Sőt, egyes esetekben a fajfenntartást is elősegíti. Egy természetes szabályozó mechanizmus: egyes fajoknál, ha a populáció hirtelen megnő, de az élőhely marad állandó, a születendő egyedek közül több homoszexuális lesz, nehogy túlnépesedjenek és a csoport minden tagja elpusztuljon élelemhiány miatt.

Felmerült itt az is, hogy már mégis hogy nézne ki, ha a gyerekek mindenütt homoszexuális párokat látnának! Erős túlzás ez, nem hiszem, hogy bármikor is elárasztanának bennünket a melegek. Másodszor nagyon érdekes megfigyelni a kettős mércét, amit egy férfi és egy női pár között állítanak sokan. Harmadszor pedig én egy másik nézőpontból látom ezt. Szerintem a gyerek azt látná, hogy egy olyan társadalomban él, ahol mindenki nyíltan felvállalhatja önmagát, anélkül, hogy mások fenyegetnék/bántanák.

2013. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!