Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Aki "együgyű" kérdésre iróniku...

Aki "együgyű" kérdésre irónikus választ ad, az troll?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 05:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni. Bár mondjuk attól függ, ki mit tekint trollnak. Én spec. csak azt, aki nem teljesen hülye kérdésre baromságokat ír be. De vkinek már az is troll. ha vki ironizál.
2013. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mustafa33 ***** válasza:

Az. De vigyázz, kicsi troll nagy bottal jár! ☺

(ez így jó troll válasz az együgyű kérdésedre?)

2013. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, az simán ironikus. Troll, aki folyton beszólogat, kötekedik, mindenkit leszól és még az értelmes kérdésekre sem képes normális választ írni.
2013. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
De van amikor a valóban értelmes kérdés is valamilyen okból szinte kívánja az iróniát. Nem lenne kár ilyenkor kihagyni a ziccert?
2013. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De, szerintem kár lenne. Van egy-két kifejezetten jó humorú "troll", akiknek a válaszain jókat szoktam vigyorogni.


A kérdésre: nem, nem troll. Szerintem is csak a rosszindulatú, kötözködő, sértegető emberek a trollok.


U. i.: Az "ironikus" rövid o-val írandó.

Én montam, 10 years after, hoty mindig fityelmesztetni foglak, ha szügségess. :D

2013. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!