Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kellemetlen helyzet, ti...

Kellemetlen helyzet, ti mennétek még oda?

Figyelt kérdés
Most voltam 4-edjére szoliban, viszont első 3 alkalommal egy helyen voltam, most negyedjére pedig egy másik szoliban. Az első helyen lefertőtlenítették előttem és utánam a szolit, így automatikusan azt hittem, hogy ez itt is így fog működni. A szolis hölgy elmagyarázta, miket kell csinálnom, de erre nem tért ki. Gondolom magától értetődőnek tartotta, hisz itt ez a szokás. Csak miután eljöttünk onnan barátnőmmel, kérdezte, hogy lefertőtlenítettem? Mert volt bent egy fertőtlenítő, azzal kellett volna fújni és letörölni papírtörlővel. Azt hittem, ott süllyedek el.. mondtam is neki, hogy én azt hittem, itt is megcsinálják utánunk. Szerintetek szóvá teszik majd legközelebb? Annyira kínos.. nem akarok ilyen taplónak tűnni, hogy nem takarítok magam után, csak nem tudtam, hogy itt ez a szokás. :/ Nem tudom, fog-e szólni a hölgy, de annyira kellemetlen. :(
2013. ápr. 25. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
minden szoliban az alkalmazottnak kell lefertőtlenítenie a cuccokat...
2013. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, szerintem ezért se menj oda többet-
2013. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen mindenhol, nem gáz, de azt nem értem minek fizetsz a sárgásbarnaságért mikor hét ágra süt kint a nap, ingyenes és szép, egészséges színt ad.
2013. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt ne érezd rosszul magad. Általában ez beletartozik munkakörükbe. Ahol nem, ott mondta a csaj, hogy ott van, le tudom fertőtleníteni előtte is, ha szeretném (de le van) és utána is. Én azért szeretem jobban az ilyet, mert hiába fertőtlenítenek, én szeretem előtte magamnak is megcsinálni.
2013. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!