Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen helyzet, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A szituáció bonyolult.

Van egy barátom, akinek jól működő párkapcsolata volt, még a megismerkedésünk előtt.

Én már a kezdettekkor többet is el tudtam volna képzelni, mint barátság, de tiszteletben tartottam a kapcsolatát.

Nemrég azonban a szakítás szélére sodródtak, és hozzám fordult segítségért.

Véletlenül kiböktem, "hogy rám mindig számíthatsz, mert nagyon kedvellek" vagy valami hasonlót, mire közölte, hogy tud róla, de részéről ez csak barátság, és az is marad.

Persze még ezek után is számít a segítségemre, mint barát.

Barátok tudunk maradni, ha én többet érzek?

Barátilag talán szüksége van rám, mert mindig jól jön egy lelki szemetes.

Meg lehet úgy tartani egy barátságot, ha az egyik fél többet érez, vagy esélytelen?


Én vagyok a lány.


2013. júl. 8. 12:27
 1/8 Amélia:) ***** válasza:
Hát nekem nehezen menne.... Tuti mindig reménykednék, hogy "hátha meggondolja magát", meg ilyesmi. Mindig ő rá várnék....
2013. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy eleinte azt hittem, ő is hasonlóan gondolja.

Volt pár megnyilvánulása, amiből erre lehetett következtetni.

Tegnap azonban közölte, ha esetleg szingli lenne valamilyen oknál fogva a közeljövőben, szex lehet, de kapcsolat nem valószínű.

Ez a verzió meg ugye nem a legjobb...

2013. júl. 8. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ti eleve nem vagytok barátok. Amúgy úgy is a te döntésed a lényeg. Ha te nem akarsz csak haverkodni, lépj le, ha akarsz, ő úgy is benne lesz.
2013. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Amélia:) ***** válasza:
Hát igen, ebbe a verzióba se mennék bele:D Úgyis a lány húzza a rövidebbet ... :/
2013. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Mit értesz az alatt, hogy mi eleve nem vagyunk barátok?

2013. júl. 8. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az csak álbarátság, ahol az egyik többet akar. Én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot, és meg is mondanám neki, hogy miért. Hátha, majd ha szakít a barátnőjével, még is felkeres. Ha pedig nem, akkor nem lennék lelki szemetes láda. Eleve szerintem ha valaki tudja, hogy a másiknak tetszik, akkor nem lesz olyan önző hogy kínozza őt a jelenlétével.
2013. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha barátként tekint rád és szexre is jó lennél neki, az már majdnem az, amit te szeretnél.

A szexbe nem mennél így bele. Azt mondanám, hogy zárja le - magában - a kapcsolatát és utána lehet köztetek valami.

2013. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áh, én barátként meg mindenhogy dobnám a helyedben. Az az érzésem, hogy most puhatolgatja, meddig feszegetheti a határaidat. Ne hagyd magad kihasználni!
2013. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!