Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapesti bankban fog dolgozni...

Budapesti bankban fog dolgozni a férjem, mire készüljek?

Figyelt kérdés

Inget adnak e, vagy nekünk kell felszerelkezni? Öltöny kell, vagy elég egy hosszúujjú ing? Minden nap kell nyakkendő is?

Vonattal fog bejárni, tehát a sima aktatáska esetleg túl vékony, ha akar magával vinni enni-innivalót. (akár csak amit a vonaton megeszik stb)Milyen táskát vegyünk neki? Van ezeknél a bankoknál egyébként ebédlő, vagy hogy szokott ez lenni?

Köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 24. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván az adott helyen kéne érdeklődni...bénák-e vagytok?
2009. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Valakinek a valakije által került be, így még ott nem volt, egyből úgy fog kezdeni, nincs célszemély akit így felhívjunk.

Olyan válaszára voltam kiváncsi, aki "budapesti bankban dolgozik". Azért köszi az okoskodást.

2009. nov. 24. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfit láttam már bankban akin ing volt nyakkendővel szóval nem hiszem, hogy kötelező lenne az öltöny. Nagy válltáska is jó lesz.

Ebédlő meg passz.

2009. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy a központban fog dolgozni v. bankfiókban,ügyfelezik v. nem. Egy bb-s...
2009. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Székházban, és ügyfelekkel fog dolgozni.

Köszönöm a válaszokat.

2009. nov. 24. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Azért ez már az életre nem valóság mintapéldája. Nem igaz, hogy úgy vettek föl valakit oda, hogy egyetlen telefonszámot nem tudsz, vagy az a valaki nem tud mondani valakit...


Amúgy kb úgy kezeled a férjed, mint egy elsős kisgyereket az első sulis napja előtt.

2009. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Ahahahahah majd ha az első ügyfél kérdez tőle vmit, azt is a gyakorikérdések.hu -ra fogod föltenni ? ?? Majd eszembe fog jutni, ha látok olyan kérdést, h pl. "Mi az a valuta?" "mi az hogy hitel ?? " hahahahaha lol
2009. nov. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi bajotok van.

Vidéken lak(tunk) és most lett meg a diplomája és nem olyan helyen dolgzott eddig, ahol ez fontos lett volna. Őt persze mint férfit nem nagyon érdekli, hogy elég e az az egy-két inge ami van, majd ott meglátja/megkérdi. Mekkora paraszt vagyok, hogy előrelátó vagyok és meg szeretnék kérdezni néhány érintettet, mi? Ha betelefonálok ilyenért, akkor meg azt mondják, hogy milyen parasztok ezek, még ezt sem tudják.Kisbabám van, ritkán jutok el vásárolni, ha olyan helyen járok, és tudom, hogy kell x számú ing, vagy az aktatáska túl vékony ahhoz, hogy kaját tegyek bele, akkor egyből megveszem mindenből a megfelelőt.

Idióták, már ne is haragudjatok.

2009. nov. 25. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, hogy mitől lenne valaki kevésbé életrevaló attól, hogyha megkérdezi, hogy mivel jár egy adott munkahely, nem pedig telefonálgat x helyre. Valószínű, hogy meg tudnák kérdezni valakitől, csak talán egy ilyen oldalon feltenni a kérdést kevésbé ciki.

Elképesztő, mennyi túlokos majom van itt, aki valószínüleg nagyon törődik a saját vagy a párja kinézetével.

Én azt javaslom, első nap menjen valami szövetnadrágban, hosszúujjú ingben, nyakkendővel. Aztán utána már úgy is fogja látni.

Egy ilyesmi táska jó lehet

[link]

Ez jól is néz ki, és még pakolni is lehet bele.


Ennyibe telik egy normális választ megadni.

2009. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kvázi sok bankban saját "mintás" ing van, gondolom ezt adnak.


Én azt is feltételezném, hogy mivel valakinek a valakijén keresztül került be, jelenleg nem alkalmas arra, hogy ügyfeleket kezeljen, hanem betanítás lesz, tehát egy sima ing elég lesz, aztán csak megkérdezi.

2009. dec. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!