Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Teljesen kikeltem magamból...

Teljesen kikeltem magamból vacsora közben mert elkezdett a nagynéném beszólogatni?

Figyelt kérdés

Halat ettem és elkezdi, hogy milyen hogy kézzel igy megnézegetem meg kézzel téptem el(rántott hal). Holott szépen villával és késsel kéne "nyomkodni" meg átnézni. Én meg mondtam neki, hogy nem otthon van a mi házunkba ő ne mondja meg, hogy én mit csináljak ha nem tetszik neki a rendszer akkor el lehet fáradni a búsba. Mondtam neki, hogy legközelebb a protkóját vegye ki hátha úgy érzi, hogy csukott szájjal jobb enni. Persze ezen mindenki elszörnyedt (a sok álszent barom). Én meg otthagytam mindent a fenébe.

Minek szól be? Nem tök mind1 neki, hogy azt a kibszott halat hogy nézem át?


22 éves vagyok


2013. dec. 24. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
5-ös válaszolónak nyomtam egy zöld kezet. Lehet gondolkodni miért.
2013. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Amado atya ***** válasza:
6%

Eszedbe ne jusson bocsánatot kérni. Odahaza vagy, úgy eszed a halat (és bármi mást) ahogy csak tetszik.


Én egy kicsit hevesebb vérmérsékletű vagyok, ha szakad a cérna, akkor ez, amit műveltél, nálam csak bemelegítés. :D

2013. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom legyél te az okosabb meg a felnőtteb...
2013. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát..
2013. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
Nincs mit szépíteni, közönséges bunkó vagy. Neked még sok bajod lesz az életben...
2013. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én aszondom, hogy a Haltól kérj bocsánatot, mert az egy szent állat, Isten a sziklából fakasztotta, nem nyúlhatsz hozzá kézzel!
2014. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Amado atya ***** válasza:
Mennyi álszent, normáknak erőltetetten megfelelni akaró ember pontozgat itt lefelé...
2014. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!