Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyenek az oroszok?

Miért ilyenek az oroszok?

Figyelt kérdés

Nem szeretek általánosítani, meg Oroszo. nagy ország, sok ember lakik ott, így nagyobb a lehetőség rá, de tényleg mintha náluk több lenne a bunkó, katasztrófális a mentalitásuk.

Kanadai rokonommal beszéltünk erről és ő is ugyanezt állítja. példaként felhozta a sportot. ő mondta, hogy ha nyernek hergelik az ellenfelet legtöbbször, éljenzik magukat. ha kikapnak akkor meg hisztiznek, törnek zúznak, verekednek, sírnak mint az a bizonyos fürdős.

A szegénység miatt van ez? nem tudják feldolgozni ezeket a dolgokat?



2014. jan. 28. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság!
2014. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez a viselkedésforma nem áll összefüggésben az országot és származást illetően, nálunk pl a Fradi egy alja rajongókkal megáldott csapat, és rajtuk kívül sehol nem fordul elő olyan cirkusz pár évente, mint amilyet ők harcolnak ki.

A szegénységhez pedig végképp semmiköze, aki elég eredményes sportoló és neves csapatoknál játszik, az minden csak nem szegény nélkülöző, mint ahogy nálunk sem.

21/F

2014. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretsz altalanositani, aha...

Hanyszor jartal Oroszorszagban, es hany orosszal beszeltel?

Nagy tobbsegukben szeretik a hazajukat, buszkek a kulturajukra, nyiltabb, egyenesebb emberek mint mi, nyugatrol nem is szolva.


Milyen szegenysegrol beszelsz? Egy atlag, foleg nagyvarosi orosz kulonbul el mint a legtobb magyar.

Menj ki, nezz korul, szerezz tapasztalatot aztan meglatod.

En jol beszelek oroszul, Moszkvaban is voltam nyelvi kepzesen, Oroszorszag foleg europai feleben jartam joparszor de atmereszkedtem az azsiaiba is, es vannak orosz ismeroseim, vegul onnan is nosultem, szoval nem egy 'kanadai rokontol' szerzem az infokat.

2014. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolóknál azért szerintem nem mindegy, hogy milyen nevelést kapott. Erre értem a szegényt, gettókba nevelkedett, nem a "normális" nevelést kapta. Mikor már befutott, híres játékos akkor persze, hogy nem szegény már.
2014. jan. 28. 16:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, nem szeretek általánosítani. ezért is tettem fel a kérdést, hogy másoknak mi a véleményük róluk. "tényleg mintha.." ez szerintem nem azt jelenti, hogy márpedig minden orosz tapló, kulturálatlan. ilyet egy szóval se írtam.
2014. jan. 28. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába dobod be önvédelemként a "nem szeretek általánosítani" frázist. Ha szeretsz, ha nem, tény, hogy nemcsak általánosítsz, de kanadai rokonoddal együtt tudatlanok és előítéletesek is vagytok.
2014. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!