Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Beteglátogatóba mit illik vinni?

Beteglátogatóba mit illik vinni?

Figyelt kérdés

Otthon fekszik törött lábbal, nem kórházban van.

Nő, 30-40 év közötti, kollegák vagyunk. Mandarin, narancs, virág, bonbon, vagy esetleg van valakinek kreatívabb ötlete is nálam? :)


2014. febr. 5. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Lábvakarót, amit be tud dugni a gipszbe.
2014. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Pálinkát!
2014. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezek jók :)

Akartam épp írni, hogy sütit sütni nincs időm, boltit meg nem szeretnék vinni.

De lehet a pálesz nem is rossz ötlet :)

2014. febr. 5. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Női magazinok, meg Blikk, Bors:)
2014. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Illik nem illik, amit szeret a beteg. Gyümölcs, gyümölcslevek, bármi, ami neki a kedvére van.
2014. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen Pierre Richard vagy milyen filmeket ,vigjátékokat.Amikben mindig törik a kezük-lábuk.Meg fel vannak "pockolva"
2014. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Valami olyasmit, amivel el tudja ütni az időt. A gyümölcsök valszeg már rohadó mennyiségben vannak az asztalán :-D (ilyenkor mindenki azt visz) Ha élelmiszerben gondolkodsz, mindenképpen nem romlandót javaslok.

Valamilyen izgalmas könyvnek én személy szerint baromira örülnék, sőt, én inkább (voltam ilyen helyzetben, és minden ajándéknál nagyobbra értékeltem) segítségnek örülnék! Akár valamilyen elintéznivaló átvállalásában, vagy ha csak segítene a látogató kimenni a levegőre egy kicsit. Persze mindez függ a betegtől is, hogy mit szeretne, lehet, hogy érdemes lenne felhívni ezügyben. :-)

2014. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jó film vagy könyv. Édesség, ha szereti.
2014. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!