Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A főnököm megfenyegetett! Mit...

A főnököm megfenyegetett! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
A főnököm írásban megfenyegetett, hogyha a munkahelyemen italozok, akkor kirúg! Olyan helyen dolgozom, kocsmában, ahol ezt nagyon nehéz kikerülni, ráadásul éjszaka is kell dolgozni.
2009. dec. 13. 05:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit? Ne igyál!Még jó, hogy az, aki a pénztárnál is dolgozik, nem ittas, ez a minimum.
2009. dec. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó fej vagy, te úgy dolgozol, hogy iszol???


Munka/balesetvédelem?

Kitör egy verekedés, vagy tűz, hogy tudsz segíteni a rászorulókon?

Örülj neki, hogy csak megfenyegetett, és nem egyből kirúgott.

2009. dec. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál munkaközben.Egy kocsmában is ki lehet és kell is az ivást kerülni.A főnököd még emberséges is volt veled.Másutt egyből kirúgtak volna.
2009. dec. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért iszol, mert meghívnak, és nem akarsz bunkó lenni, akkor kerüld ki úgy, hogy egy üres piás üvegbe töltesz valamit, ami nem alkohol és azt iszod.

Ha meg csak úgy iszol, mert nagy a kísértés, akkor vagy hagyd a munkát, vagy próbáld nem csinálni.

Légy felelősség teljes!

2009. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Én kirúgnálak mint a pinty!
2009. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rendes a főnököd, hogy először csak írásban figyelmeztetett. Én egyből kirugtalak volna.

Nem igyál. Attól, hogy kocsmában dolgozol, még nem kell, hogy megkóstolj mindent. A pincérek sem isznak, a bárokban dolgozók sem isznak. Miért lenne nehéz elkerülni? Tegyél ki egy pohár, teát, kólát, és iszogasd azt. Másoknak is sikerül.

2009. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh, én már rég kivágtalak volna. Anyukám is kocsmában dolgozik, de nincs az a pénz hogy ő alkoholhoz nyúljon. Jómagam sose iszom, ha kocsmában vagyok, ha szórakozóhelyen. Szerintem gondold meg mit akarsz, a mai világban össze kell tenni az embereknek a 2 kezüket ha van munkájuk. Hidd el, lenne a munkakörödre más jelentkező bőven.
2009. dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én irodai munkát végzek. Nagyon nehéz megállni, hogy ne rágjam meg a fikuszok levelét, de jelentős önuralommal sikerül. Próbálok nem gondolni rájuk, és másfelé nézni, ha mégis eszembe jutnak. Az is motivál, hogy ha például kocsmában dolgoznék, és ugyanez lenne a helyzet, csak az itallal, akkor mindenki azt hinné, hogy alkoholista vagyok. :)
2009. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs mentség akárhol dolgozol. Amikor vendéglátásban dolgoztam nekem is fizették a piát.Kérj üdítőt.

A nevelőanyám régen teákat csinált különböző színűeket. Amikor meghívták, akkor azt töltött a pohárba. Bár ez lehúzás, de nem rúgsz be és a vendég sem sértődik meg azon, hogy nem fogadod el.

2009. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha cukrászüzemben dolgoznál,felzabálnád az összes krémest??
2009. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!