Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főnököm megfenyegetett....

Főnököm megfenyegetett. Megteheti ezt velem? Részletek lent

Figyelt kérdés
Közalkalmazott vagyok. Februárban szóltam, hogy szeretnék elmenni. Júliusban kaptam egy új munkát, felmondtam közös megegyezéssel (de kb. 3-4 nap hiányzik a letöltendő 2 napból, ezért kellett a közös megegyezés)-->ezt a közvetlen főnököm alá is írta. Erre most azt mondta, hogy ha bármilyen elmaradást talál a munkámban, akkor nem írja alá a kilépőmet. Egy ügyfélszolgálaton dolgozom, tehát mindig van munka, sokszor az ügyfelek miatt az adminisztráció torlódik és soha sincs vége. Ő amúgy csak a részleg vezetője, a tényleges munkáltató az igazgató....de nagyon megijedtem. A másik munkahelyen nagyon számítanak rám. Szerintetek tényleg keresztbe tehet?
2010. júl. 29. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi van? mongy fel azt menny, ennyi.
2010. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
melyik városban van ez??
2010. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
milyen 3-4 nap hiányzik a letöltendő két napból? amúgy meg, ha aláírta a főnököd a felmondásodat, akkor akár zabot is hegyezhet...ha ennek ellenére nem hajlandóak kiadni a papírjaidat, akkor a munkaügyi bíróságon találkoztok (bár nem lesz rá szükség, mert a HR-esek ennél eszesebbek, saját tapasztalat: hasonló szituban nálam bólogattak a főnöknek, aztán ahogy kitette a lábát az irodából kiadták minden papíromat és átvették a munkaruhát, meg kiröhögték a barmát ;))
2010. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Munkaügyi Bíróság, ők biztos okosabbak, mint mi.
2010. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek ide a Bíróság??? Aláírta a közös megegyezést, nem tehet semmit. Sok sikert az új munkahelyeden. :)
2010. júl. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a közös megegyezést aláírta, akkor nyugodtan mehetsz.

Meg hogy érted azt, hogy 2 nap hiányzik?

2010. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Küld el a jó qrva anyjába, és ne menj be. Ilyen egyszerű. Nekem mindig működött.
2010. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

bocs 2 hónap 2 nap helyett


ma kidolgoztam a belem (amúgy a héten végig túlóráztam), a főnöknek kellemes nyaralást kívántam, erre azzal búcsúzott, hogy neked meg tudod amit megbeszéltünk (mármint hogy minden legyen meg)...basszus...kiborító mennyire szemét emberek vannak

2010. júl. 30. 18:19
 9/11 A kérdező kommentje:
már sajnálom, hogy majdnem tényleg befejeztem azt a melót, amit augusztus folyamán elég lett volna
2010. júl. 30. 18:20
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy Budapest
2010. júl. 30. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!