Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az az ok, amiért valaki...

Mi az az ok, amiért valaki nem megy el a saját szalagavatójára?

Figyelt kérdés
Aznap mondta, hogy nem jön, egy semmis indokot mondott. Semmi családi nehézségük nincs, mindent megkap és a legjobban várta, kb 15000ért vett új cuccokat + a ruha kölcsönzés egy alkalom miatt. Ja és előző nap se volt semmi baja.
2009. dec. 13. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha menni akart alapból és nem csak megjátszotta, akkor valami történt vele, családi okok amiről nem tudsz, esetleg a suliban történt vmi ami miatt nem mer megjelenni, stb. de a legjobb ha megkérded tőle szerintem.
2009. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy az osztálytársakkal rossz a kapcsolata.
2009. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én például azért nem mentem el, mert nem tetszik az egész esemény, unalmasnak, ízléstelennek, feleslegesnek találtam, és úgy döntöttem, vmi hasznosabbal töltöm el azt az időt. lehet, h neki sem volt szimpatikus az egész felhajtás. és nyilván én is aznap szóltam csak, h az osztályfőnököm ne tudja meg előre és ne szólogasson be (nem volt épp rózsás a kapcsolatunk).
2009. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat, én is ilyesmikre gondolok, de ezek nem igazak rá, kérdeztem és hülysegéget válaszolt, úgyhogy minek erőltessem, csak a családi dolgot tudom elképzelni, de abból sincs olyan, amit ne mondhatna el
2009. dec. 13. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
én sem mentem el, pedig most volt.
2009. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jó, de miért? pl. nem volt kedved?
2009. dec. 13. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Náluk az egyik csajszi egyszerűen betoji volt nem akkart szerepelni.
2009. dec. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
ezer oka lehet, pl én sem értem rá, fellépésem volt aznap.
2009. dec. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Neki van igaza. Én is nagyon útáltam ezeket a felesleges protokollköröket.
2009. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mentem el az enyémre. Teljesen felesleges rongyrázásnak, műbalhénak tekintettem, és a gyomrom kavargott már a gondolatától is. Amúgy se szeretem az ilyen tömegrendezvényeket az enyhe autizmusommal és szociális fóbiámmal.
2009. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!