Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért csúfolódnak a magyar...

Miért csúfolódnak a magyar emberek?

Figyelt kérdés
Nagy hajam van (kb lapockáig leérő),fiú vagyok,emiatt sokszor lefújogatnak,beszólogatnak,de ezt csak itt Magyarországon észrevételem szerint,mikor kimentem külföldre sose szólt be senki.Ez miért van?Miért ilyenek a Magyar Fiúk-Lányok?

2014. ápr. 23. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Fiacskám, ez nem csak a Magyarokra jellmző. A külföld neked nagyon szűk fogalom.
2014. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1, szeretném megérteni amit írsz, mi az, hogy szűk? A magyart ne írd nagy M-mel, mert tudod nagyon butának tűnsz vele. Itt egy melléknév.


Nekem is volt hosszú hajam, kérdező. Országunkban korlátoltabbak az emberek alapvetően. Az egyszerűség és a vasfüggőnyi hatás maradványának keveréke lehet ez. Melyik külföldön nem csúfoltak?

2014. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anglia,Francia,Románia,Ausztria,Német,Orosz
2014. ápr. 23. 19:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és Amerika
2014. ápr. 23. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Angolul, franciául, románul, németül és oroszul is beszélsz? Lehet, hogy csak nem értetted, amikor beszóltak.

Amerika egyébként egy kontinens.

2014. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam hogy ország,külföldet írtam az lehet kontinens,ország egyaránt :)
2014. ápr. 23. 21:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy igen beszélek.
2014. ápr. 23. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Persze, persze.
2014. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Deggial, mi van? Nem aludtal eleget? Nem szoktal ilyen rossz maju lenni.

Biztositlak, hogy kerdezo igazat mond, kulfoldon, orszagokban vagy kontinenseken, nem nezik meg ugy a masikat. Azt hogy a haja milyen hosszu, lesz.rjak. A mosolygassal, bajjal, segitokeszsegukkel vannak elfogadva az emberek, nem a bunkosag, irigyseggel, savanyusaggal.

2014. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát azért kétlem, hogy Romániában nem szól be valaki, van ebben az országban(Romania) elég bunkó. Nyugat felé mész elhiszem , hogy nem szól be senki, meg nem bámul senki. Ott másak az emberek.
2014. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!