Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tízezer forintos közlekedési...

Tízezer forintos közlekedési bírság helyett közmunka lehetőséget választanátok? - vagy befizetnétek a büntetést? 3000 Ft a kötelező orvosi vizsgálat a közmunka előtt. Nyugdijas.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
befizetném ... ha van miből
2014. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lényegében van,jó nyugdijam van. De ez a cselekményhez képest sok pénz. De valahogy nem tudom elképzelni magam, ahogy kapirgálok valahol, egy idegen 30 fős társaságban. Nő vagyok. Férjem szorgalmazná.
2014. ápr. 29. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
nem a munka lenne megalázó, hanem a helyzet
2014. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
"kapirgálok valahol" -hát ez nem biztos. Milyen végzettséged van? Mert, ha van valami szakmája, gyakorta irodába kerülhetnek a büntetősök. 3000? Azt nem értem, hogy nem jó rá a TB?
2014. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felsőfoku végzettségem van, köztisztviselő voltam. A 3ooo-et a munkaügyi központ mondta.
2014. ápr. 29. 15:04
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt is Ők mondták, hogy csak a kertészettel vannak szerződésben. De nyilván le akarnak beszélni az egészről. Jobb lenne Nekik, ha igába hajtva a fejedet fizetsz.
2014. ápr. 29. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 jogszabály írja elő a munkaalkalmassági orvosit ebben az esetben is, továbbá azt is, hogy azt az ügyfél fizeti


és valóban szerződéses alapon működik, ráadásul mintegy kötelező jellegű szerződéssel (tudom, mert én nem akartam ilyen foglalkoztatást - rossz a tapasztalatom -, de muszáj volt belépni a rendszerbe)

2014. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!