Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az emberek miért nem akkor...

Az emberek miért nem akkor mennek kakilni, amikor tényleg kell nekik?

Figyelt kérdés
Sosem értettem azt, hogy hogyan lehet +5percet vagy akár 15 percet ülni a wc-n. Én érzem, hogy mikor kell és akkor megyek, nem ülök le előtte percekkel előtte... pedig kényelmes az ülőkém. :D Eddigi wc-zézeim során 2-3 percnél többet nem ültem ott, és az is a max volt. :D
2014. máj. 7. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Sokszor viszek magammal könyvet, aztán olvasok.
2014. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De a kanapén nem kényelmesebb olvasni? :D Kajak a wc ülőke a legalkalmasabb hely erre? :)
2014. máj. 7. 19:51
 3/19 anonim ***** válasza:
hát én akkor szoktam, amikor kell (kivéve nyilván, mikor buszon, moziban, stb vagyok). s nem is ülök ott órákig.
2014. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A kanapén nem tudsz sz**arni.
2014. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3.


:D Bolond :D



Írtad, hogy gyakran viszel könyvet és olvasol... erre írtam azt a választ.

A kanapén is tudsz olvasni és amikor kakilni kell, akkor felállsz elmész a mellékhelyiségbe, elvégzed a dolgodat, utána visszatérsz a kanapéra olvasni. Én erre gondoltam.

2014. máj. 7. 20:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Közben is olvasok. Én meg erre.
2014. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem veszekedni akarok, hanem megérteni. :)

Azt hogy miért inkább ott olvasol és miért nem máshol, kényelmesebb helyen.

2014. máj. 7. 20:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az illatok pótolhatatlanok.
2014. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell is, nem mindig jön ki azonnal az összes. Először kijön valamennyi, de érzed, hogy van még, és mondjuk 5 perc múlva tényleg jön. Ennyi idő alatt már érdemes elkezdeni olvasni egy könyvet. Aztán mindig csak még egy oldalt olvasol, meg csak még belekezdesz a következő fejezetbe, mielőtt kimennél kezet mosni, és ottragadsz fél órára :-)
2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó. :)

Akkor azért enm értem, mert nekem mindig kijön elsőre. :D

2014. máj. 7. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!