Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, Miért mondjátok vagy...

Lányok, Miért mondjátok vagy írjátok egy fiúnak azt, hogy aranyos, cuki?

Figyelt kérdés

A kérdés adott pl: közösségi oldalon képek alá odaírni, vagy egy msn es képre megjegyezni ezt.

Egy kiskutya vagy egy kisgyerek lehet aranyos meg édes meg cuki, de egy felnőttkor küszöbéhez közeledő illetve azt túllépő fiú már nem cuki.

Ez olyan megalázó.

Legfeljebb nagymamák mondhatják, hogy "az én kisunokám olyan aranyos".

Fiúk ti, hogy vagytok ezzel? mit szóltok hozzá? szeretitek ha ezzel a jelzővel illet egy lány?


2010. jan. 5. 17:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Nekem az égegyatta világon semmi bajom ezzel:D sőt..

még örülök is neki

2010. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Én személyszerint nem szoktam ilyeneket írni, elég fura, hogy mások ezt csinálják.

(nem sértés akart lenni, ez a véleményem, bocs)

2010. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem írnak ilyet, de jobb is. Nem vagyok homár cukifiú. Az aranyos még elmegy, de a cuki...
2010. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

jaja az aranyos az oké, de a cuki!! Én utoljara a BSB-s Nickre mondtam, h cuki, amikor 13 eves voltam (de ez maradjon koztunk:-)

23/L

2010. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer megírtam valakinek,hogy régen amikor én fiatal lány voltam az aranyos,cuki szót akkor használtuk,ha valakit nem akartunk megbántani,de nem is akartunk semmit tőle..PL: Ha udvarolt egy srác aki jófej volt,de külsőleg nem jött be,annak nem azt mondtuk,hogy "Bocsika,de nem tetszel nekem,mert nagy a füled vagy a fejed" Vagy "Bocs,de ronda vagy" hanem azt,hogy " te nagyon aranyos srác vagy,és inkább barátok legyünk,mert nem akarok később veled összeveszni"..Vagy " Cuki fiú vagy,legyünk haverok inkább oké?"

Gondolom ma is hasonló okok miatt van.Egyébként a fiúk sem voltak anno annak idején különbek,mert ők ha nem tetszett nekik a lány,és szintén nem akarták megbántani,akkor a szokásos szöveg jött:" Nagyon édes,vagy aranyos lány vagy,és hidd el nálam csak jobb srácot találsz...etc"

Ha egy lány oda volt egy srácért nem azt mondta,hogy aranyos,cuki hanem dögös,helyes stb....

Nem sokat változott a világ ezek szerint.

37/N

2010. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Én GYŰLÖLÖM. Egy fiú sztem ne cuki legyen. Azt a hülye nyálgépekre szokták mondani a csajok...

17/f

2010. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se csipázom..,akkor mondják legtöbbször,ha tetszik egy lány és udvarlok,de nem jövök be neki..., akkor mondja:"Aranyos vagyok":D Akkor már tudom,hogy esély sincs.. 28F
2010. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy lány azt mondja rád ,hogy aranyos vagy vagy cuki,nem sok jót jelent.....:) Akkor mondják ezt ha nem jön be nekik egy srác ,de nem akarják megsérteni.
2010. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Ha valakire azt mondják 'aranyos' azt általában egy 'de' követi. :( :) Hm cuki. Na ezt max vmi állatra mondanám:)

23/L

2010. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az aranyos elfogadható, a cuki valóban túlzás :D én azt max viselkedésre mondom, amikor bnőmmel megbeszéljük a srácokat mondjuk, de szemtől szembe tuti nem mondanám egy srácnak sem. az aranyos az lehet pozitív. pl én gyűlölöm az ilyen macsó vagyok típusokat, sokkal inkább aki nem beképzelt, hanem csak úgy aranyos, az jön be :)
2010. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!