Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti nem vagytok lusták éjjel...

Ti nem vagytok lusták éjjel felkelni pisilni, ha kell? Szerintetek manapság az éjjeli edény már nagyon idejétmúlt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én éjszaka kólás flakonba szoktam de előfordul már hogy nem figyeltem és össze hugyoztam az ágyat vagy a kezem:( Azóta mindig figyelek a csobogásra.
2014. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehet lusta valaki. Ha messze a kerti budi, akkor még érthető a bili, de egy kis lakásban nem megerőltető elsétálni a fürdőig még félálomban sem.
2014. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kerti van még mai napig is, de ez a legjobb, se el nem dugul, húzogatni sem kell. Én volt már hogy nem mentem azonnal, de nem tudtam elaludni mert éreztem hogy pisilni kell, így csak felkeltem. Ennyire lusta ne legyél. A kacsa meg azért legyen hogy belepisilsz aztán reggelig ott büdösödik? Mert ha már kintebb rakod akkor azzal az úttal már a vécébe is elérsz
2014. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
biztosan van fedeles éjjeliedény is, régen asszem az ágy alatt tartották a bilit, és az ágyat földig érő textil fedte
2014. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lusta. Egész életemben minimum egyszer minden éjjel kimegyek, de most így a dinnyeszezonban van, hogy háromszor is. Megszoktam, eleve csak félig ébredek fel.
2014. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!