Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Úgy érzem, hogy nem tudok...

Úgy érzem, hogy nem tudok egyértelműen helyesen megítélni semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy banális példa:

Az egyik osztálytársam egy héten belül talált magának párt és ki is rakta facebookon, hogy kapcsolatban vannak. A közelebbi barátaim mind mondják, hogy milyen gáz a fiú, mert hogy nem annyira pénzes, és gáz tetkói vannak, szóval nem valami top srác...De hát ki vagyok én, hogy elítéljem őt?

Viszont az, hogy egy héten belül már járnak szerintem hihetetlen, és ezért szerintem helytelen amit csinál.


Most hirtelen ez jutott eszembe, tudom, hogy hihetetlenül egyszerű, de a kérdés még ugyanúgy áll.



2014. júl. 20. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Semnit nem tudsz ez ellen csinalni... az hogy a fiu nem.pėnzes ezzel semmi bajom,de hogy 1 heten belul kapcsolatban vanak a facen... hat ez tul gyors.... amit majd kesobb fog esszre venni amikor komolyabban fig gindolkozni hogy x het mulva vege..m es egy ujj kapcsiban lesz amit szinten megoszt..m vissza nezzve majd siralmas lesz... lesz hogy jeaszusom hetente uj kapcsi... ez a cink ebben!!
2014. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, megrázó lesz, de a sztori alapján úgy gondolom, hogy inkább a barátaid azok, akik nem tudnak helyesen megítélni dolgokat...


Nem annyira pénzes? És ez gáz? Úúristen, hány évesek vagytok ti... ha ilyen lesz a következő generáció, akkor én katapultálom magam a Holdra...

2014. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!