Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik a mindenki számára...

Melyik a mindenki számára egyértelműen leghaszontalanabb könyv, ami létezik?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az új Alkotmány...
2014. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen ezotériás meg hasonló dolgok, középkorban még hittek benn mert sok mindent nem tudtak mással magyarázni, de, hogy még ma is legyen ilyesmire igény...
2014. febr. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudna valaki komoly válast adni? nem elvicceskedni kéne. És ezt nem csak az alkotmányra mondom. Az ezotéria nyilván baromság, de aki hisz benne, annak placebó, és pscichésen fontos lehet, sőt akár csak érdekes olvasmánynak is elmegy, úgyhogy nem mondható, hogy teljesen haszontalan mindenki számára. Kérem, aki válaszol, előtte gondolja át.
2014. febr. 16. 09:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre nem lehet megfelelő választ adni. Minden ember különböző, így mindenki mást szeret. Lehet hogy valami az egyik embernek értelmetlen, de egy másiknak nagyon is fontos. Minden könyv jó valamire, ha esetleg nem is tanulsz belőle semmit még akkor is volt valami haszna, mert gazdagabb lettél egy tapasztalattal legyen az jó vagy rossz.
2014. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A gyerekek helyes veréséről szóló könyv.

[link]

2014. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez könyv?
2014. febr. 16. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Schindler listája....
2014. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyéni vélemények kinek mi a haszontalan szvsz. Én azért írtam az ezotériás dolgokat mert nekem azok, ilyen egyszerű
2014. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Jó, akkor mondok egy másikat:

Gallai Miklós: Könnyű műhaj


Az egész egy észveszejtően nagy baromság, és EGYÁLTALÁN NEM VICCES. Szerintem ez az a könyv, amit semmi értelme nem volt kiadni.

2014. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!