Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igénytelenség, hogy ilyen...

Igénytelenség, hogy ilyen helyzetben én most meztelenül vagyok?

Figyelt kérdés
A lábam 6 hétre fekvőgipszbe került lábujjtól fenékig. Fekszem egész nap, nincs kedvem ruhát felvenni, nehezen is megy egyébként még a bugyi felrángatása, levétele is. Inkább meztelen fekszem. Csak addig mutatkozom, amíg a vécére kimankózom. A páromat értelemszerűen nem zavarja. Ha vendég, barátnők, család jön, betakarózom. vagy acélozzam meg a lelkem és öltözzek fel reggelente azért?

2014. júl. 26. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem az.
2014. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Minek?

Amúgy, ha kell, vegyél szoknyát.

2014. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért valami bebújós hálóinget felvenni még seggig gipszelt lábbal sem akrobatamutatvány.
2014. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem igénytelenség

No meg ebben a hőségben - gondolom - épp eléggé "fűt" a gipsz.

2014. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi probléma nincs vele, szerintem sem igénytelenség. Bár én ilyen tekintetből elég "igénytelen" vagyok :D Legszívesebben egész nap pucéran lófrálnék a kertben ebben a hőségben.


Nyugodtan maradj meztelen, esetleg valami felülről magadra húzható, nem átlátszó hálóing, vagy vékonyabb fürdőköpeny vagy ilyesmi, ha tényleg szükséges lenne emberek előtt mutatkoznod. Ezekhez nincs szükség arra, hogy a lábadat mozgasd, emelgesd.

Amúgy meg azt a két hetet szerintem ki lehet bírni vendégsereg nélkül is, nem dől össze a világ. Te menj a hátsó szobába (ha van), és a férjed fogadja a vendégeket a nappaliban, vagy a fekhelyedtől elzárható helységben. Ilyenkor még az udvaron (ha van) sem problémás vendégelni.

2014. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Nem tudom, szerintem nagyon nem. Én például legszívesebben egész nap meztelenül mennék mindenhová.. :D
2014. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nudista forradalom! :D
2014. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
mire leveszeik olyan szőrös lesz a lábad mint a jetinek :D (nekem is az volt ) xD am nem gáz a nudizás! ha meg jön valaki ugorj bele 1 köntösbe !
2014. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben gyorsan leborotválják vagy legyantázzák, pedig lábpihentetés gyanánt nem kellemetlen foglalkozás a lábszőrfonogatás vagy rasztásítás :D Főleg ha csak az egyik lábat kezeli így az ember. Igazi non-commercial viselet :D
2014. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább küldj képet :D
2014. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!