Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy nagy irodaházban dolgozom. Itt ismerkedtem megy egy nagyon jóképű, jólöltözött (ezen van a hangsúly) férfival. Nem egy cégnél dolgozunk csak egy épületben, így semmi sem állt közénk. Eleinte csak beszélgettünk, aztán eljártunk ide-oda. Szóval minden szép és jó volt.

Egészen addig, amíg fél év után úgy nem döntöttünk, hogy összeköltözünk. Én költöztem hozzá, mert nekem még nincs saját lakásom.

És egy csapásra megváltozott minden. Rólam tudni kell, hogy én otthon is rendesen öltözöm, tehát póló, blúz, farmer, szövetnadrág, szoknya, ami mindig tiszta, nem gyűrött, nem foltos, és nem szakadt.

Ő pedig csak elnyűtt, vállalhatatlan ruhákban hajlandó otthon lenni. Ha kimegy a lakásból valahová persze átöltözik, de ahogy visszajön, már veszi is vissza ezeket a borzadályokat. Nemrég átjött egy kolléganőm egy papírért hozzánk. A barátom pont akkor jött ki a szobából a kedvenc szerelésében, fehér póló, rajta két sárga festék folt, kék kitérdelt melegítőnadrág, az egyik szárán egy jó nagy szakadással. Amint meglátta, csak annyit kérdezett, hogy ez biztos ugyanaz a férfi, akit az irodában szokott látni?

Egyszer felhoztam csak úgy általában az öltözködést, mint témát. Erre kiderült, hogy az utcán, és a munkában is csak azért öltözik fel rendesen, mert muszáj, ha nem lenne az, oda is ezekben a "ruhákban" járna.

Én viszont nem tudom, hogyan tudnám tolerálni ezeket a darabokat. Ja és még valami. Múlt héten szememre vetette, hogy igazán vehetnék pár új fehérneműt, hogy szexisebb legyek. Erre azt mondtam neki, hogy rendben, ha az összes foltos, szakadt ruháját kidobhatom a szemétbe. Erre ő, más ruhákban az már nem ő lenne. Erre nem tudtam mit válaszolni.

Nagyon afelé hajlok, hogy inkább visszaköltözöm anyámékhoz, mert nem nagyon tudom tolerálni az ilyen kinézetet. Csak nem vagyok benne biztos, hogy mással nem ugyanígy járnék-e. Megismerem valamilyennek, persze sokkal jobbnak, mint a hétköznapokban, aztán otthon ugyanilyen lesz. Mint írtam, én a hétköznapokban is ugyanúgy öltözöm, mint bármikor, de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így, a férfiak nem. Én viszont nem tudok semmiféle vágyat érezni egy olyan férfi iránt, aki rosszabbul néz ki, mint némelyik hajléktalan.

Én 26/N ő 32/F Bocsánat a hosszú szövegért.



2013. márc. 2. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert hogy nem a ruha teszi az embert, de nem nalad.

Eltel te mar egyutt valakivel?

A kovetkezo nehany jelolttel tolts egyutt par hetveget mielott hozza koltozol, a mostanival pedig kozold, hogy nem tudsz egyutt elni egy melegitonadragos sraccal, legyen min rohogniuk a haverokkal, aztan huzzal szepen vissza anyuhoz.

2013. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Eltel te mar egyutt valakivel?"

Ilyen igénytelennek még soha.


"A kovetkezo nehany jelolttel tolts egyutt par hetveget mielott hozza koltozol, a mostanival pedig kozold, hogy nem tudsz egyutt elni egy melegitonadragos sraccal"

Nem a melegítővel van baj, hanem a melegítő kinézetével, gondoltam egyértelmű, de úgy látszik az értő olvasással bajok vannak nálad.


"legyen min rohogniuk a haverokkal,"

Ha ilyenek a haverjai, akkor csak addig fognak röhögni rajta, amíg őket is ki nem dobják.


"aztan huzzal szepen vissza anyuhoz."

Oké, ott ezerszer jobb, mint egy igénytelen ember társaságában.


Amúgy miért ekkora probléma, hogy elvárom tőle az igényességet, ahogy magamtól is?

2013. márc. 2. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Kossz, remekul megy az erto olvasas, viszont nem akarok cizellalt kisregenyt irni valasz helyett.


- Odakoltoztel a pasihoz, es elvarod, hogy ugy oltozkodjon a sajat otthonaban, ahogy az neked jo.

- Fel sem merul benned, hogy kotodhet azokhoz a ruhadarabokhoz.

- Bar a kerdesed szinte csak az oltozkodesrol szolt, de ugy tunik szamomra, hogy a ferfi egyebkent megfelelo lenne szamodra.

- Tu, cerna, folttisztito, szerezd be es tanuld meg hasznalni oket.

- Kovetkezo plazazaskor pedig ne csak csipkes bugyit vegyel magadnak, hanem neki is par ruhat. A regieket pedig tedd dobozba es ne a kukaba. Egy bolond pillanatodban akar vegyitheted is a kettot.

- Bar biztos vannak ferfiak, akik hazaerkezeskor csak a nyakkendot veszik le, altalaban szeretjuk levetni a munkat kepletesen is.

2013. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!