Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen szokás az, ha valaki...

Milyen szokás az, ha valaki minden kérdés alá odaírja, hogy a gugli a barátod?

Figyelt kérdés
Így akar feljebb jutni a pontlistán, vagy farokméretet kompenzál mások alázásával?

2014. aug. 8. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A válaszért is jár pont ?
2014. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbben csak azt akarják jelezni, hogy a kérdező gyorsabb és teljeskörű, pontosabb választ kap, ha a google-ben rákeres a feltett kérdéssel.


méret kompenzáció sok esetben biológiailag lehetetlen, gondolj arra, hogy ha lány írja ezt a választ :-)

2014. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ha nem a guglit népszerűsíted :)
2014. aug. 8. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyilván a kérdező elkerülhette volna a kérdezősködést és pontosabb, részletesebb, szakszerűbb információkhoz jutott volna, ha előbb ott kutakodik. Mint ha bemenne a kocsmába és megkérdezné, hogy lehet-e ott szeszesitalt kapni.
2014. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szokás az, hogy valaki ide írja kérdésként pl. egy szó, fogalom jelentését, vagy egy árucikk, szolgáltatás árát, -amikor a Google-ba beírva azonnal megtudhatná?
2014. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokkolódni szoktam azon, ha pl valaki megkérdezi, hogy hogyan állnak az árfolyamok jelenleg. Beírod, hogy 'huf euro' a google keresőbe és kiírja. Még csak más weboldalakat se kell megnyitni, a google kiírja az aktuális árfolyamot. Sokkal gyorsabb, mint feltenni itt egy kérdést.
2014. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Taníts meg egy embert halászni... :) ahová guglis válasz kerül, ott a kedves kérdező rendszerint fél másodperc alatt megtalálhatná a válaszát egy egyszerű kereséssel.
2014. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bezony. A kérdező esetleg bosszankodik, pedig sokkal hasznosabb választ kap így, mintha leírnák neki azt, ami már millió helyen le van. Lassan már azt is megkérdezik mennyi 2+2.
2014. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Petkee válasza:

hát szerintem

gugli a barátod *kacsintás*

2014. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!