Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Múltkor bejött két lány a...

Múltkor bejött két lány a boltba, de zavaromban nem tudtam, mit csináljak. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
A Rossmannban dolgozom mint biztonsági őr. Volt két lány, egy vörös és egy fekete. Eléggé feltűnő jelenség voltak, egyből megragadták a figyelmem. Érezni lehetett a levegőben, hogy valami baj van. Aztán egyszer csak a fekete megszólalt. Én egyből ugrottam. Kiderült, hogy igazából még ki se mondta, hogy "csávó", de a hatodik érzékem máris aktiválódott. Végül kiderült, hogy csak egy púdert kerestek; valami Klinika nevezetűt, de olyan nyelven volt a neve, amit nem ismertem. Mivel nem tudtam, hol van, szűzk.rvás zavaromban elkezdtem vakargatni a fejem. Mutattam nekik, hogy itt is, meg ott is van púder, és azok közül lehet válogatni. Sajnos nem tudtam többet mondani, meg szerintem a bolti segítők se. Aztán egymásra néztek, és elmentek. Szerintetek kínos voltam? Vajon kinevettek? Mit kellett volna csinálnom, hogy magamnál tartsam őket?

2014. aug. 17. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

1. Te biztonsági őr vagy, neked nem feladatod tudni, hogy ilyen konkrét terméket pontosan hol árultak. Ezt meg is mondhattad volna nekik.


2. A helyedben inkább azzal foglalkoznék, hogy biztonságis létemre ilyen töketlen vagyok, nem azzal, hogy mit gondol két vásárló, aki talán már nem is emlékszik rád.

2014. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!