Egy naaagy fan kérdése:

Nagyon antiszoc vagyok?

Figyelt kérdés

Általában csak szomorúan akarok ülni valami eldugott kis helyen, és zavar amikor be akarnak vonni a beszélgetésbe. Olyankor nem figyelek, néha benyögök egy "aha"-t, meg, ha ők is mosolyognak én is, de legszívesebben elmenekülnék onnan. Mi van velem?

12/L



2014. jún. 3. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy?

Én is mindig antiszoc voltam, de én csak simán szeretem a magányt, nem akarok "szomorúan" ülni valami eldugott kis helyen.

2014. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sajnos velem is pont ez van:c néha jó egy kicsit másokkal lenni de akkor is vagy család vagy régóta ismert jó barátok.sokszor van ,hogy sírok hogy magányos vagyok.akkor sajnálom hogy lett volna lehetőségem beszélni a pasival aki tetszik de én hülye inkább haza mentem gyorsan:(Az a baj ha új emberekkel kéne ismerkedni félek hátha kicikiznek,ha véletlenül valami butaságot mondok vagy csinálok .Már sokszor próbáltam ellene tenni elhatározom hogy mostantól mindenkivel beszélgetek ,ismerkedek ,de nemigen bízok másokban és igy nehéz.Azért kérlek próbálkozz hátha menni fog és majd te is őszintén nevetsz majd velük együtt.
2014. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
előző vagyok lemaradt a kor és a nem 14/L:)
2014. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 30-on túl érzem ugyanezt. A dolog sírás része már rég megkopott, de ezt leszámítva stimmel a leírás. Nagyon gáz a helyzet, ráadásul minden egyes eltelt nappal egyre nehezebb változtatni a dolgon. Próbálok, próbáltam sokáig, aztán belefásultam, és csak pár éve próbálkozom újra változtatni ezen a dolgon.


Sajnos ahogy telik az idő, úgy apad a változtatásra alkalmas lehetőségek, és az ez irányú ambíció is. Kicsit talán hasonlít ez az érzés a kapuzárási pánikra - még ilyen idősen is csak nagyon nehezen vagyok képes ismeretleneket megszólítani, 3 mondatnál (a feltétlen szükségesnél) többet beszélni vadidegenekkel. Amint rám terelődik a szó, szó szerint menekülök abból a közegből.


Viszont az évek alatt profi szintre fejlesztettem az idegenek lekoppintásának művészetét... Sovány vigasz.


Hidd el, te nem akarsz ilyen lenni. Én már egyre határozottabban kezdem látni, hogy mi lesz, lehet a történet vége. Te még nem. És hidd el, addig jó neked.


(egy névtelen senki)

2014. jún. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát kb. én is ilyen vagyok, pedig nem tizenéves vagyok. Én kicsit antiszocnak tartom magam és szerintem a körülöttem lévők is így gondolják.
2014. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kérdés... Átlag mennyit facebookoztok?

(Utána kifejtem, miért kérdezem:)

2014. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyjából 20 másodpercet évente. Amíg bezárom az oldalt, ha véletlenül megnyílik egy helytelen kattintás hatására.
2014. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem, hogy depis vagyok, semmi okom nincs rá. A mamámmal, a papámmal, a tesómmal, a bátyámmal, 1 kutyával 9 és macskával élek. Elvileg tök jó életem van. :(


1-2 naponta fellépek, hátha írtak, meg tartom a rekordot az egyik játékban, de amúgy semmit.

2014. jún. 4. 18:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: 9 macska.
2014. jún. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!