Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire nézik meg az embert...

Mennyire nézik meg az embert a budapesti edzőtermekben?

Figyelt kérdés
Még sosem jártam konditeremben, de most szeretnék rendszeresen eljárni. Mennyire fontos a jó megjelenés? Úgy értem, mennyire égő, hogy nincs márkás ruhám, vagy hogy duci vagyok? Attól is félek, hogy nem értek majd az ottani gépekhez. Mire érdemes figyelnem? Vannak íratlan szabályok, amiket ismernem kell?
2014. szept. 6. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Női termet keress, ott nincs izom-agyu fazon:D Ráadásul lehet hülyéskedni miközben szenvedsz:DHa nem értesz a gépekhez sem probléma, mert fognak segíteni, rendszerint bárkit kérsz..Meg tisztaságot hagyj magad után a zuhanyba, ahogy találtad.
2014. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A márkás cuccal meg ráérsz akkor mikor a túlsúly jó nagy részét már lenyomtad.

A cipőd legyen oké és nem gagyi nagyon-mert fontos az izületeid miatt.

2014. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megtehetném, hogy "márkás ruhában" megyek edzésre, de minek? xD Összeizzadod, senki nem jár abba. Az sem égő, ha amúgy van egy viszonylag normális izomtömeged. A gépek nem bonyolultak, ha mégis az edző segít. Íratlan szabályok nincsenek, és ez egy "klasszikus" körében akik edzenek, de semmiképp ne emelj fel rudat súly nélkül (még bemelegítésnek se).
2014. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!