Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nagyon joban vagyok egy...

Ha nagyon joban vagyok egy lannyal illik neki venni vmi karacsonyra. Esetleg mikulasra? Vagy golyabalra?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 20:04
 1/4 Daniel142 válasza:
Sztem ha nagyon jobba vagytok akkor egy kis csekély ajándék az még örömet is okozhat..viszont van olyan ajándék amivel "megijeszted" ha csak barátok vagytok, gondolok itt ékszerekre, meg ilyen komolyabb dolgokra
2014. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csekely ajandek alatt mire gondolsz? :-)
2014. nov. 14. 21:10
 3/4 Daniel142 válasza:
Ha édes szájú akkor bon-bom egy szál virággal, vagy ha van vmi amiért rajong és azzal kapcsolatban vmi..vagy egy közös kép amit megfelelöen tálalsz mint egy "barát" :) légy kreativ :) gáz de nálam az hozzot nagy fordulatott mikor bekereteztettem az exével készült képüket.
2014. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok, akkor a karácsonyon kívül is illik/szokás apró ajándékokat venni egymásnak. Ezt hívják kedveskedésnek.
2014. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!