Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy pasi el akarja kérni a...

Ha egy pasi el akarja kérni a telefonszámom, de én nem akarok megadni, hogy utasítsam vissza úgy, hogy ne legyek sértő, de világos legyen számára?

Figyelt kérdés
Például egy buliban, ha alig ismerem még, és elkéri? Vagy egy olyan ismerős pasi, akit alig ismerek, csak néhányszor beszéltünk... Akitől egyszerűen semmi komolyat nem akarok, ezért nem akarom hogy hívogasson. Hogy utasítsam vissza szépen? 16/L
2010. jan. 31. 20:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

:D

köszi a válaszokat! még jöhetnek ötletek! erről a kitalált számról jut eszembe, volt már egy ilyen gáz szitu.. megadtam a gyereknek egy kitalált számot, és az meg megcsörgetett, hogy majd ő is így megadja a számát.. nekem meg a kezemben volt a telóm, és nem csörgött:D

2010. jan. 31. 21:45
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az. Az a jó, ha az ember őszinte. Ha nem tetszik neked a pasi, akkor nem kell kerülgetni a forró kását: egyenesen mondd bele a szemébe, hogy nem, és kész. Abból csak a gond van, ha húzod a dolgot, ő meg azt hiszi, hogy van esélye.
2010. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Én simán közlöm, hogy nem adom meg mert titkos és csak a családom tagjainak adtam meg és szeretném ha ez így is maradna, engem ne hívogasson senki. Ennél több se kell már lépnek is le.

Aki pedig olyan IQ light, hogy nem érti meg azt otthagyom a francba.


Tőlem is mindig kéri boldog-boldogtalan a számomat és az msn címemet is. Régen én is mindig megadtam, mert nem akartam bunkónak tűnni. Dehát nehogymár! Most már nem adom meg. Megmondom, hogy nem akarom megadni, ennyi. Ha értetlenkedik, hogy miért megmondom, hogy "mert nem érdekel(sz)" és mosolygok rá. Ezzel már nem tud mit kezdeni és otthagy.


Am ez a kérd el a pasimtól jó ötlet :DD

2010. febr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én már csináltam olyat, hogy elkezdtem beírni a számot, és a legvégén a 2-es helyére 3-mast írtam :D Tudom, hogy köcsög voltam, de akkor jó ötletnek tűnt :) Nem kellett magyarázkodnom hogy mééééééérnemadodmeg?
2010. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
ha nem érti meg a "nem" szót, akkor 1 bunkó. mond azt, hogy nem szoktad csakúgy megadni, adja meg ő az övét, majd ha akarod, felhívod.
2010. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő lehet sértő avval, hogy téged nyúz, de te meg nem lehetsz vele az, hogy lerázd?

Illogikus.

2010. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

mert nem szeretnéd megadni és kész.


ha ő elkezd bunkóskodni az nem arról szól, hogy te sértő lettél volna, hanem a fiúról magáról.


akkor ő a bunkó, vagy sértő..stb.

2011. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!