Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek néhány pasi...

Szerintetek néhány pasi szerint miért elítélendő, ha egy nő a férfi WC-ben pisil?

Figyelt kérdés
A férfiban úgyis szinte az összes fülke szabad mindig.
2014. dec. 10. 14:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
tényleg elég gáz ez a kettősség, hogy ha fordítva történne, akkor mindjárt sikítozás lenne stb, na de ezzel együtt sztem egy kb normális ember nem akad ki ezen, most őszintén, mi a frász tud történni legrosszabb esetben? és ezt értem mindkét félre!!!!
2014. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Megint kikerekedett az, hogy egy nőnek bármit lehet, el kell neki nézni.

NEM.

Azért van külön női és férfi wc. Ha a nő bemegy a férfi wc-be, akkor el kell nézni, de ha egy férfi megy be véletlenül, akkor meg tapló szatír paraszt? Na ezért elítélendő.

Egy nőnek IS legyen tartása, és várja ki azt a pár percet, amíg bemehet a női mosdóba. A nők miért sikogatnak, ha egy férfi véletlen a női mosdóba nyit be? Sajnos a feminizmus ma már eléggé eltorzult, és leginkább arról szól, hogy a nők a férfi lét minden előnyét akarják, a hátrányait viszont meghagyják a férfiaknak.

2014. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

A nők szerint miért elítélendő, ha egy férfi bemegy a női mosdóba?

Nem gondolod, hogy ez egyrészt igazságtalan, másrészt a nőben sincs tartás ha bemegy a férfi wc-be?

Szerinted nem igazságtalan, hogy ha egy nő bemegy a férfi wc_be, akkor azt el kell nézni? Ha egy férfi megy be a nőibe, már egyből jön a sikítozás, vagy az elég durva beszólások, sértegetések. Ha egy férfi sértegetne egy nőt, aki bemegy a férfi wc-be, akkor hirtelen az a pasi lenne a szánalmas alak, meg hogy képzeli, hogy így megbánt egy nőt stb...


Attól mert valaki nő, még neki nem lehet alanyi (vagy nemi) jogon mindent. Arról meg nem a férfiak tehetnek, hogy egy nő fél órát ücsörög a wc-n és a mosdóban. Tessék kivárni a sort, és nem bemenni a férfi wc-be, utána meg azon értetlenkedni, hogy miért számít elítélendőnek a férfiak szemében ez.

2014. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
sztem itt sokan túllihegik a kérdést, hát őszintén, melyik férfinak mi baja lesz abból, ha egy nőnemű lény megy a mellette levő fülkébe? én speciel le se ...rnám, max mosolyognék.
2014. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

"melyik férfinak mi baja lesz abból, ha egy nőnemű lény megy a mellette levő fülkébe? én speciel le se ...rnám, max mosolyognék."


Akkor a nőknek mi bajuk lesz abból, ha a mellettük lévő fülkébe egy férfi megy be?

2014. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
szintén semmi, csak a hiszti :D
2014. dec. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%

(másik 83%-os vagyok)


Velem már előfordult olyan, hogy mennék wc-re, de ott ácsorog egy lány az ajtó előtt. Mennék be, erre elém áll, és megkér, hogy ne menjek még be, mert a bnője még bent van, mert a lány wc-be minden fülke foglalt volt. Nem érdekelt, és bementem. Erre én voltam a bunkó, meg mi az, hogy képtelen vagyok pár percet várni. Amikor kijött, épp kezet mostam, majd nála egy kis mű "megijedés", utána hallom, hogy a bnőjét lecseszte, hogy miért engedett be, mi van ha rányitok.

Hát őszintén szólva a k..va anyját az ilyennek. Én bunkó vagyok szerintük, mert nem akartam a fiú wc előtt állni 5 percet, de ő nem bunkó, mert lefoglalta az egész fiú wc-t, mert képtelen volt megvárni, mire a lány wc-ben valaki végez. Na EZÉRT elítélendő. Sokan azt hiszik, hogy csak mert ők lányok, nekik mindent el kell nézni. Nehogy már én ne mehessek be a fiúknak fenntartott wc-be egy bunkó lánygyerek miatt, mert ő túl királykisasszony ahhoz, hogy várjon a lány mosdóban pár percet.

Ha én mennék be a lány wc-be, vagy záratnám le addig, míg trónolok, egyből kapnám a bunkó és sértő megjegyzéseket a lányok részéről. Ez egyáltalán nem fair. Ha ők elvárják, hogy a fiúk elnézzék nekik, hogy bemászkálnak a fiú wc-be még akkor is, amikor van bent valaki, akkor ők se szóljanak egy mukkot se, ha a fiúk ugyanezt csinálják a lány mosdóban. (dehát sajnos nem így van)

2014. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem vagány. Főleg bulin.
2014. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
hát ne azért, de ha egy csaj elmegy sz@rni a férfi wc-be a másik meg az ajtóba állna és nem engedne be úgy fellökném mint a sz@rt
2014. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha belehugyozhatok férfiként a női slóziba, akkor felőlem jöhetnek a cunák is hozzánk könnyíteni.
2019. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!