Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez ciki? Ciki az orvosomat (...

Ez ciki? Ciki az orvosomat ( aki műtötte az orrom) bejelölni iwiwen ismerősnek?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, rendes ember, viccelődni is szokott, mikor valami fájdalmasra készül( pl. tamponcsere az orromban) meg a műtét után odaadta a névjegyét, hogy ha bármi komplikáció előfordulna,az otthonomban, hívjam nyugodtan.

Bejelöljem??


2010. febr. 4. 08:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a te dolgod, kit jelölsz be iwiwen. Minek ezt megkérdezni?
2010. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Ööööööööh....

Ki mondta hogy csetelnék vele az iwiwen?

Mindenki magából indul ki.:)

Én csak be szerettem volna jelölni, és ennyi.

Nem pedig zaklatni, vagy csetelni, vagy nem tudom mi robban még ki az agyadból.

Valamint ha valami bajom van, elmegyek orvoshoz, és meggyógyítanak.És pont.

Vagy nálatok működik a "távgyógyítás akár az iwiwen "is???

Te már hallottál olyanról, hogy valaki így kért segítséget orvosától???

Na ne már....

Mesélj....

Baccccuuuusssss....akkor én feleslegesen járok orvoshoz, és várom ki a soromat??

2010. febr. 4. 10:12
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jelöld be nyugodtan, nincs abban semmi! Vagyhát... mondjuk ez kicsit hülyeségnek tűnik, de az is számít, hogy eddig hány ismerősöd van, mert ha pl 13 van, és 5 éve regisztráltál, akkor kicsit béna, mert olyan, mint annyira fontos lenne számodra, vagy nem is tudom :D Na mindegy, szerintem jelöld be. Az ilyen hülyékkel meg ne is foglalkozz.
2010. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

2éve regisztráltam, és most tartok a 402. ismerősömnél.

Őket a személyes ismerőseim.(barátaim-sokszor költöztünk, oszt.társaim, stb)

Tehát azért tettem fel a kérdést, mert az ismerőseim az iwiwen másterű ismerősök.

2010. febr. 4. 10:32
 15/28 anonim ***** válasza:
64%

Legközelebb ha majd sz@rnod kell, tedd fel itt a kérdést, hogy most menj-e vagy még inkább igyál egy bögre tejet s csak azután menj a WC-re.

Sajnos nem értetted meg mit igyekeztek neked mondani, mivel így kérdeztél vissza. Nem baj, te csak jelölgess, csá.

2010. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen választékos a szókincsed, mindazonáltal örülök, hogy megismertelek, és hogy válaszoltál, és köszi a tippet a következő kérdésekhez:) (anyagcserével kapcs.)
2010. febr. 4. 10:41
 17/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jelöld be nyugodtan,végül is ismerősnek számít.Meg amúgy is véleményem szerint szidás helyett használni kell ezeket a lehetőségeket ha már egyszer vannak.Sosem tudhatod mikor hoz vele újra össze az élet és addig is tudjátok ápolni a viszonyotokat:))))
2010. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)
2010. febr. 4. 10:48
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is nyugodtan jelöld be.Ezért van az Iwiw.
2010. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Te válaszodat is!:)
2010. febr. 4. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!