Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » MIt gondoltok a négerekről?

MIt gondoltok a négerekről?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 20:35
1 2
 11/19 anonim válasza:
75%
Nem szeretnek borravalót adni.
2015. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%

Mi van, ennyire báncsa valaki szemét, hogy az angol wikiből világosan kiderül, hogy milyen brutális mértékű a gyilkosságok száma Afrikában? Ez talán nem a fekete néplélek része, talán nem a kultúrájuk sajátos tartozéka? És ez segít annak a megválaszolásában is, hogy "MIt gondoltok a négerekről?"

Akkor is:

[link]

2015. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
mind1.magyarok között is vann ugyannayi brutális gyilkos sztem.de mind1
2015. jan. 24. 09:42
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Igazad lehet, biztos sajtóhiba.
2015. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanolyanok, mint a fehér bőrű emberek.


De vannak köztük, akiknek olyan nagyon göndör a hajuk, en is mindig olyan frizurat szerettem volna

2015. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, melyik négerekről.

A teljesen Afrikaiakról, vagy a félnégerekről, mint Obama, Samuel l. Jackson, Eddie Murphy, James Earl Jones, stb...?

Általában nyugodt emberek a teljes négerek, egyszer voltam egy állásinterjún, ő kérdezett ki, jófej volt.

Meg középiskolában is volt egy testvérpár, mindig diplomatatáskával mászkáltak, a legjobb tanulók közé tartoztak.

2015. febr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem nincs jó tapasztalatom velük, beírom ide is a történetemet. Előtte több szerecsennel is jártam, de pár nap vagy hét után mindről kiderült, hogy linkek vagy csak a papírok miatt kellenék. Nem úgy A. aki amerikai és az orvosira járt akkor a városunkban. A szülei és a barátnőm mindenhogy próbáltak lebeszélni. Bevallom, akkor jól esett, hogy ellenkezhettem illetve különlegesnek érezhettem magam a párom miatt. Néhány hét alatt megszédített, úton volt a baba és az esküvőre készültünk. A papírok beadásnál derült ki, hogy igazából nigériai, de olyan sztorit talált ki, hogy hittem neki. Az esküvő után voltunk és a nyolcadik hónapban jártam, amikor beütött a krach. A Szigeten ahol állítólag tolmácsolni volt, elkapták a rendőrök, hogy drogot árult. Ráadásul vele volt egy magyar csaj is, akit a jegyzőkönyv mennyasszonyaként említett. A beszélőn ezt is kimagyarázta és én hittem neki.

A szüleim milliókat költöttek ügyvédre, akik fél év alatt elérték, hogy A. szabadlábra kerüljön. A szabadulás napján nagy volt az öröm, boldogság. Imádta a kislányát éreztem, hogy ennél jobb apát nem is kívánhattam neki. Másnap, amíg a dokinál voltunk E-vel, A összepakolt és lelépett, elvitte a lakásból az értékesebb cuccaimat is. Nem értem utol sehol. 1 év múlva a szüleim nyomozója akadt a nyomára Franciaországban. Már tagadta a gyereket, azt mondta nem tőle van és hagyjam békén. A teszttől illetve attól, hogy visszajöjjön Magyarországra, elzárkózott. A válásba akkor egyezik bele, ha adok neki 40.000 eurót, a szüleimtől kapott lakás árát. Ügyvédre bíztuk, de megint eltűnt. Gyerektartást sem fizetett soha. 4 év alatt mondták ki a válást, rengeteg költséggel és utánajárással, de azóta is bujdos valahol, a közös szerecsen ismerőseink letagadják.

Az anyagiak nem fájnak annyira, mert a szüleim mindenben támogatnak. Az idő begyógyítja a sebeket és megszerették E-t, aki szép színes. A legrosszabb, hogy olyan meggyőző volt, hogy nem lehetett nem hinni neki. Azóta bizalmatlan vagyok a férfiakkal. És lehetetlen olyan komoly párt találni, aki elfogadná E-t. Igazából mindenki rasszista Magyarországon és Európában. Nem mondják a szemedbe, de megvetnek a félvér gyermeked miatt.

2015. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
48%

11 évet éltem párizsban,úgyhogy nagyon is jól ismerem őket. Annyit elmondhatok hogy a cigányoktól is sokkal rosszabbak. Röviden:szinte mindig hazudnak, buták,lusták és nagyon agresszívek. Hogy buták,nézzétek meg hogy ők mire képesek a saját élőhelyükön,és most arra kell gondolni hogy az elszigetelt fekete törzsek hogyan élnek..(meztelenül,gyalog, egy szál lándzsával futkosnak a mai napig, a fejükön hordják a dolgokat,mi ugye a kereket párezer éve feltaláltuk.Ott a legfejlettebb technológia a sárkunyhó! Na most ezeket vessétek össze az okostelefonnal,sugárhajtású repülővel,vagy mondjuk egy 3 dimenziós kórházi képalkotó berendezéssel:D Ők saját erőből még egy csattogós falepkét sem tudnának összehozni. Azt hogy lusták mint az állat,azt nem tudom bebizonyítani,de higgyétek el tényleg iszonyú lusták, az amerikai szlengben azért az a nevük hogy porch monkey vagyis küszöbmajom.

A legrosszabb tulajdonság az agresszivitás, ami egyrészt genetika,az európában születettek is sokkal agresszívabbak mindenki másnál, másrészt az afrikai kultúra része egymás folyamatos legyilkolása. Amikor akármelyik faluban épp meglincselnek valakit,akkor azt az egész falu végignézi a legfiatalabbtól a legidősebbig. Ez azt jelenti hogy anyonverik botokkal és kövekkel majd felgyújtják. ők úgy nőnek fel hogy nekik egy ember életét elvenni az semmi,abszolút nem éreznek lelkiismeret furdalást. Ezekre a bizonyíték az a rengeteg lincselős videó az interneten.(african mob lynching) amit bárki megtalál ha keres. Szerintetek ha egymással úgy viselkednek,akkor mi mit fogunk kapni ha itt is többen lesznek? Elárulom: millió meg egy videó van ahol agyonvernek embereket csak azért mert fehérek.(ezeket úgy találhatjátok meg hogy pl: black mob attack vagy black on white crime) Afrikát békén kell hagyni és akkor minden rendben lesz. A rengetek külföldi segély miatt van az a nagy túlszaporodás,ha békén hagynák őket akkor nem szülnének több gyereket mint amit el is tudnak tartani,mint ahogy fennmaradt addig is az ottani lakossás többezer éve. Azért van köztük is rendes,100-ból 1. Ez a teljes igazság. Nekem hiába ír valaki negatívat, nem fogok válaszolni. Keressetek,kutassatok és meglátjátok hogy nekem van igazam. Let's google it!

2017. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
40%
Hogy az a..hogy a francba lehetett igy lepontozni? A széplelkeknek nem tetszik a kissé nyers fogalmazás,de ez van. Megértenétek ha titeket is annyiszor támadtak volna meg az utcán mint engem..Az a helyzet hogy a média folyamatosan hazudik. A kulturális különbség nem csak azt jelenti hogy más ételeket esznek meg más ruhában járnak. Ez a rasszista dolog is a legnagyobb hazugság, ugyanis egy normális ember soha nem a bőrszín vagy a kinézet miatt utál valakit,mivel minden épeszű ember tudja hogy ezekről senki nem tehet,ellenben a viselkedés az más dolog. Ja és tegnap rosszul írtam,arra keressetek rá hogy: African mob justice...
2017. febr. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!