Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Égő az amikor kint mindenki...

Égő az amikor kint mindenki kabátban van, csak én mászkálok pulcsiban?

Figyelt kérdés

Persze nem 0 fokban meg fagyban, hanem pl. ma amikor 10 fok volt, kellemes napsütés, szél nélkül. Én úgy éreztem, árnyékban kicsit hűvös van, de még kellemes, napos részeken teljesen jó idő, szóval úgy ítéltem meg, nekem elég a pulcsi, meg amúgy is a reggel hordott téli kabát volt csak nálam.

És egy-két ember elég érdekesen nézett rám.

Van ebben valami égő ilyenkor?


2015. febr. 16. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de irigyellek, hogy tudsz ilyen hülyeséggel foglalkozni.
2015. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Én meg régebben télen is rövid ujjú póló pólóban jártam.Olyan 0,-2,-3 fokig.
2015. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb 0 foknál szoktam kabátot venni. Ha nem fázol, akkor nem gáz.
2015. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron szoktam kabátban lenni, télen meg lazán.
2015. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Elég égő, mert ez azt jelenti, hogy olyan szegény vagy, hogy még kabátra sem telik... (Sic!)
2015. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ettől függetlenül én is hüledeztem valamelyik nap, amikor láttam egy lányt a topját épphogy körbelengő kabátban baktatni az utcán, ahol amúgy kisebb szélvihar tombolt. Ő visszanézett rám olyan tipikus "mit bámulsz?"-tekintettel, szóval kvittek vagyunk. Neki joga van úgy császkálni, nekem meg jogom van hüledezni. Szerinted ciki volt bármelyikünknek a helyzet?
2015. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Neked nem ciki, de a lánynak majd ciki lesz a későbbi veseproblémáival állandóan orvoshoz rohangászni...
2015. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!