Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki még ilyenkor pulcsiban...

Ciki még ilyenkor pulcsiban lenni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok vkiről akit láttok h még ilyen időben is pulcsiban van?
2010. jún. 10. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt,hogy valamit eltakar magán vagy szimplán lökött:)))
2010. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van valami, amit takargatni akar. Én nem nézem hülyének, de vannak ilyen kis vékony lenge ingek/blúzok, miért nem azt veszel fel inkább? Nem vagy rosszul? :-o
2010. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki csak fura. én pl ma hosszú nadrágban voltam, úgy néztek rám mintha a marsról jöttem volna, pedig csak annyi oka volt, h fél kómásan nem találtam a fölsőmhöz illő rövid nacit..:D
2010. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Sajnálom hogy ennyire hülye,és hogy hogy nem döglik meg
2010. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap apámon is pulcsi volt, mert szívbeteg és fázott. Csak este volt rajta
2010. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és ha pulcsi van valakin ilyenkor akkor mivan? ezernyi oka lehet, olyan betegségtől kezdve amit nem is ismertek és még lehetne sorolni.....elég elszomorító hogy ismeretlenül is lenéztek más embereket, egyetlen ruhadarab miatt, k.rvára SZÁNALMAS (akinek nem inge ne vegye magára)
2010. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a svéd származású nigériai csapat szövetségi kapitánya téli dzsekiben volt a meccs ideje alatt persze afrikában....ez cikibb.
2010. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mind1. És még azt mondják az emberek nem foglalkoznak a másikkal.
2010. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!