Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk! Titeket nem zavar ha...

Fiúk! Titeket nem zavar ha így rá van nőve a körmötökre a bőr?!

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiúnak ápolatlan a keze, rá van nőve az a vékony bőr (cuticle?) a körmükre. Sokszor már annyira, hogy szinte az egész körmüket befedi ahogy az nő és húzza ezt a bőrt kifele, és a körömágynál már szakadozik tőle az ujjbőr.


Akárhányszor látok ilyet mindig vissza akarom nyomkodni és levágni azt a részt. Nagyon zavar a látványa. Nekem kisiskolás koromban volt ilyen utoljára és akkor sebesedett tőle az ujjam, hát mióta megtudtam hogy kell ezt a cuccost ápolni mindig megcsinálom és nem tudom elképzelni milyen visszataszító lenne ha megint úgy ránőne a körmömre. ._.



2015. márc. 7. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden olyan embert zavar,aki egy kicsit is ad magára!Én pl.ápolom rendszeresen.
2015. márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem magától szép. szerencsés vagyok?
2015. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Az. :D
2015. márc. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!