Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mással is van ez így v csak...

Mással is van ez így v csak velem van vmi probléma? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Ha vki felidegesít, eszméletlenül nagy késztetést érzek arra, h megpofozzam v hozzávágjak vmit. Persze nem teszem meg, de néha csak egy hajszál választ el tőle. Ilyenkor megijedek saját magamtól, mert soha nem akarnék bántani senkit. És a legrosszabb, h ráadásul lány vagyok :S

Pszichológushoz kellene fordulnom?

Kérlek ne bunkóskodjatok, így is el vagyok keseredve :'(


2010. febr. 16. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Velem általában nincs ilyen probléma de ismerek ilyet. Neki a szívével egy kis probléma van. Szerintem nem kellene rögtön pszichológushoz fordulnod, lehet hogy neked is valami vérnyomás gondod van vagy ilyesmi, de lehet hogy csak azért gondolom ezt mert 4 órája doktor house nézek:D
2010. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nem hiszem, h a szívemmel lenne a baj, a vérnyomásom teljesen normális.

2010. febr. 16. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálam csak 1 ember tudja elérni ezt a szintet, és én sem vagyok büszke rá....wááá

Érdekes senki más nem hozza ki ezt belőlem, totál ugyanaz a szitu, mint nálad.

Nekem viszont alacsony a vérnyomásom.

24/L

2010. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Alapból nyugodt vagyok, de ha valaki sokáig idegesít, akkor nem csak meg tudnám ütni, hanem meg is ütöm.

:D

2010. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nálam is csak 1-2 ember tudja elérni azt a szintet, hogy úgy érezzem mindjárt hozzácsapok valamit... bár volt olyan hogy telefonon veszekedtünk és amikor kiakadva sírva letettem a telefont a falhoz vágtam 4 méterről :D DE amúgy normális ha valakit felhúznak akkor megütné az illetőt... Talán :D

Amúgy nekem is alacsony a vérnyomásom (gondolom azért van az, hogy nagyon fel kell hogy húzzanak)

17/L

2010. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nálam is csak akkor van ez, ha már nagyon felhúznak, és én is alacsony vérnyomású vagyok :D
2010. febr. 18. 18:48
 7/11 anonim válasza:
Nálam is így van::S
2010. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csajok, a düh a tiétek. Nektek magatoknak kell kiboncolni, hogy pontosan mitől is pöccentek és vajon miért. És akkor lesz hova irányítani az önuralmat, a másik megértését. Nyilván nem azért dühít fel a másik, mert ez a célja, hanem azért, mert valamit másképp gondol (szíve joga), vagy egyszerűen csak egy szerencsétlen alak, akinek igazából magával van problémája.
2010. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem kell ide pszihológus csak a jó öreg boxzsák! Üsd teljes erővel és akkor azon vezeted le a dühöd nem máson. :D
2010. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ugyanez a helyzet, és szintén alacsony vérnyomás nálam is

...O.o

2010. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!