Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért probléma, ha nem veszem...

Miért probléma, ha nem veszem el a szórólapokat?

Figyelt kérdés
Nemértem miért néznek csúnyán/furán, ha nem veszem el. Semmi szükségem arra a db papírra és a tartalma sem érdekel (=>szemét), ezért nemis veszem el.
2010. aug. 27. 12:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Imádom én is ezt. Jönnek elém, nyújtják, mondom "nem, kösz", de még mindig nyújtják és mondják "na vigye el". Legszívesebben rájuküvöltenék, hogy "bäzdmeg, nem érted hogy nem kell?!".
2010. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Elvenni a szórólapot egy jólelkű gesztus azzal szemben, akki ott áll vele az aluljáróban vagy az utcán, és ezzel próbál egy kis pénzt keresni (ahelyett, hogy mondjuk kéregetne tőled). Neked nem kerül semmibe, vele meg jót teszel.

Az más kérdés, hogy amikor 5 lépés alatt 10-en akarnak rám tukmálni valami fecnit, amire semmi szükségem, akkor én is csúnyán nézek, és nem veszem el, mert ne tévesszenek össze a szemetessel. (Nem azok, akik ott állnak, hanem a megbízóik.)

2010. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
én elveszem. mert dolgozik. minél többen veszik el, annál többet oszt szét és annál több pénzt keres. ennyit igazán megtehetek egy másik emberért. diákokért főleg.
2010. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Azért, hogy Te elveszed a szórólapopt Tőled, Ő pénzt kap :) Gondolom Ő is szeretne minél hamarabb megszabadulni a szórólapoktól, de egyetértek azzal, hogy ha egy úton 3 ilyennel találkozol, mondjuk Budapesten :D, akkor nem kell mindet elvenni.
2010. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Elveszed a szórólapot Tőle.. bocsi, elírtam.
2010. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézek furán az ilyen emberekre, mert nekem az pénz, hogy elveszi tőlem. De meg is értem őket, mert környezetszennyező, és nem kéne szórólapozni.
2010. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ha el is veszem, a legközelebbi kukába kidobom. És állítólag ezt figyelik, hogy milyen mértékben dobják el. Szóval ha a leadott lapok 90%-a a környező kukákban végzi, nem kapja meg a pénzt.
2010. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyira értelmetlen. Mindenki csak szánalomból veszi el és utána megy a kukába. Rettenetes pocsékolás az egész.
2010. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
meg miért venném el, ha úgyis kidobom? ugyanúgy spam, mintha emailben küldené.
2010. aug. 27. 12:54
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
én pl a táskámba teszem és az otthoni papírokkal együtt a szelektívbe dobom. de tényleg pazarló, betiltanám.
2010. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!