Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Színházba készülök, kivegyem...

Színházba készülök, kivegyem előtte az orrkarikám, vagy ma már senkit nem érdekel ez?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Minek?

Ha ronda a fejed, ne csak ott vedd ki. Ha jól néz ki vele, akkor maradhat.

2015. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Voltál már valaha színházban? Azért kérdeztem egyébként, mert nem biztos, hogy illendő úgy megjelenni. De miért kell rögtön g*cinek lenni?

(Viszont legalább helyesen írsz, ezen meg is lepődtem, ritka itt.)

2015. ápr. 1. 17:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Színházba alkalmi ruhában illik menni, és ahhoz nem való az orrkarika.
2015. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nahát, tényleg? Ezt én is tudom, csak gondoltam, lesz itt valaki, akinek szintén van és volt már ilyen helyzetben, kivette-e vagy sem.
2015. ápr. 1. 17:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Voltam már öltönyben is, meg utcai ruhában is.

Most mi rosszat mondtam?

Légy oly kedves és ne érezd magad cikisnek.

2015. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha kiveszed.

(Csak a biztonság kedvéért...)

2015. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Vannak olyanok is akik pulcsiban mennek... A saját igényeidnek megfelelően csináld a dolgaidat. Persze az úriemberesebb megoldás piercing nélkül menni.
2015. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Én túraruhában szoktam színházba is menni, még nem szólt senki. Röhejes ez a 18. századi szintű kiöltözős mánia.
2015. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az a röhejes, hogy menőnek érzed magad, mert tróger módon viselkedsz. A színészeket és az egész eseményt tiszteled meg azzal, ha szépen öltözöl fel. Meg persze magadat is.

Kiveszem, az lesz a legjobb. Köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 1. 20:26
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Tesóm színész, évi kb. 100x vagyok színházban, ha szerinted a színészek szerint ez vmi kultikus esemény, amit meg kell tisztelni azzal, hogy puccba vágod magad, akkor ebből csak annyi jön le, hogy valszeg egy színészt sem ismertél egész életedben. Ez egy teljesen bohém szakma, vazze. De te feszengj csak nyugodtan a díszruhádban...
2015. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!