Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Amerika szerint nem a gyereket...

Amerika szerint nem a gyereket kell megtanítani helyesen enni, hanem a kaját kell "biztonságossá" tenni? :D

Figyelt kérdés

Hát ezen jót röhögtem, hihetetlenek de tényleg:D

[link]


Miért nem azért kampányolnak, hogy a szülők 1. tanítsák meg a gyereket enni rendesen, 2. tanítsák meg a gyereknek, hogy ne habzsoljon, rágja meg az ételt, 3. ne adjon ilyen kaját neki ha erre nem képes


2010. febr. 23. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Sok hülyeség van Amerikában az tény....de ha megnézzük Amerika lakosságát, akkor abból 10ezer gyerek, akik e miatt kerülnek kórházba az nem sok...statisztikailag, persze nem kéne így lennie.És ebből 77 hal meg, ebből "csak" 17% aki a hot dog miatt....tehát ha jól számolom, évente kb 13 gyerek. Szerintem ettől többen halnak évente a hülye számítógépes játékok miatt, inkább arra kéne figyelni.

De amúgy igazad van, hihetetlen milyen szabados nevelés van kint, a szülők nagy része teljesen felelőtlen!

2010. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

amerikában már régen rájöttek arra, hogy jóval egyszerűbb egy sorozatgyártott terméket az emberek hülyeségéhez igazítani, mint az embereket megváltoztatni.

ilyen pl. a légzsák is. amerikában az emberek jellemzően nem kötik be magukat. van ahol kötelező, van ahol nem, de pl. a rendőrségnek az a legkisebb baja, hogy ezzel foglalkozzon. ha egy európai légzsákos autóban nem kötöd be magad, akkor a légzsák valószínűleg eltöri a nyakad. amerikában olyan a szabvány a légzsákokra, hogy akkor is meg kell tudniuk védeni (vagy legalábbis ne öljenek meg), ha nem vagy bekötve. ez így egszerűebb volt, mint megpróbálni rászoktatni az embereket az értelmes gondolkozásra.


ha pedig a végeredményt nézzük, nem is biztos, hogy nem nekik van igazuk...

2010. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos az amerikai példát sokan nálunk is átveszik,ha nem is ennyire durván.Sok gyerek még egyéves korában sem tud rendesen enni az asztalnál.Sőt,nem is kap rendes ételt,csak tápszert.Igaz,hogy ez kényelmesebb az an yukáknak,mint rendesen főzni és megtanítani rágni,kanállal enni.
2010. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemőknek,kisbabáknak hot dogot!Meg sem lepődöm rajta hogy ez amerikai "találmány"!
2010. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
országos hotdog- és virslitanács XDDD Fényévekre vagyunk mi még ettől!:D
2010. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

"Sok gyerek még egyéves korában sem tud rendesen enni az asztalnál."


mutass már nekem egy egyévesnél fiatabb gyereket, aki rendesen tud enni az asztalnál!

te melyik bolygón élsz? milyen fajhoz tartozol? láttál már egyáltalán egyéves (ember) gyereket?

2010. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"amerikában az emberek jellemzően nem kötik be magukat"

Hát nem tudom én voltam kint au pair, és ha pl. a kölyök durcázott és nem hallgatott rám, nem kötötte be magát, akkor le kellett húzódnom, úgy nem is vezethettem, hogy valaki nem volt bekötve, ha gyerek volt, ha nem.

2010. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
amerikában tényleg nagyon bünteteik,ha valaki nincs bekötve.Amúgy meg nem nagy szám, ha 1 év körüli gyerek normálisan ezik az asztanál, a mi családunkban ez így volt, mikor kicsik voltunk....
2010. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És ezeknek a gyökereknek van atomfegyverük.....
2010. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát le is dobták hirosimára....ezek után....?
2010. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!