Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Amerika szerint nem a gyereket...

Amerika szerint nem a gyereket kell megtanítani helyesen enni, hanem a kaját kell "biztonságossá" tenni? :D

Figyelt kérdés

Hát ezen jót röhögtem, hihetetlenek de tényleg:D

[link]


Miért nem azért kampányolnak, hogy a szülők 1. tanítsák meg a gyereket enni rendesen, 2. tanítsák meg a gyereknek, hogy ne habzsoljon, rágja meg az ételt, 3. ne adjon ilyen kaját neki ha erre nem képes


2010. febr. 23. 10:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert a reklámszakmának több pénze van üzenetei eljuttatására, mint az egészségtudatos nomprofit vállalkozásoknak.


Ez ilyen ártalomcsökkentő lenne, mint nállunk a THM.. Én jónak tartom, ha nem is itt az ideális megoldás, előrelépés!

2010. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nmtom, sztem gáz, ha az emberek seggét nyaljuk ahelyett, hogy élni tanítanánk őket.
2010. febr. 23. 14:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Idealista vagy :)) próbáld megtanítani pl. a mooóónika show nézőit... hogy ne nézzék.. mert.. ; szóval nehéz dolog az ilyen kényszer-edukálás. Max. betiltani lehet, vagy áttetetni más időpontra, s akkor nem néznék talán annyian!
2010. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

más egy idealista utópisztikus világ mint az, hogy ne haljanak abba bele egy rohadt hot-dog-ba :).


mi lesz a következő? Majd azért halnak meg mert az esőben tátott szájjal néznek az égbe és megfulladnak? Akkor majd az esőfelhőket kell beszüntetniük?

2010. febr. 23. 15:41
 15/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez idealizmus - viszont ennek az ellentéte nihilizmushoz vezet, ilyen alapon ugyanis akkor írni-olvasni se tanítsunk meg senkit, az úgyis jön majd magától, vagy nem. Hát ez egy hülyeség, már bocsi.

Még hogy az emberek nem nevelhetőek? De azok, nevelhetőek, nagyon is - az más kérdés, hogy egyesek nem tudnak neveleni, meg nem értenek hozzá és ezért kitalálják hogy nem is lehet. Tudod, ez olyan, hogy attól, mert te nem tudsz életben maradni a víz alatt tartósan még nem jelenti azt, hogy nincs is a víz alatt semmiféle élet.

2010. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem is jobb lenne ha nem hot doggal, chipszel kólával tömnék a 2éves gyermekeket, de a helyzettel nem csak un. "felnőtt-neveléssel" kezdhetünk valamit.. Én írtam a 2-vel megelőzőt is... "ártalomcsökkentés" kulcsszóval, olyan ez mint komolyabb vitamintablettákon a gyermekzáras kupak... ha hagyag is vagy (mindenki legalább kicsit az néha), nem fog tundni a gyerkőc véletlenül bevacsorázni belőlük... inteligens tervezéssel sok minden el lehet ám érni, nem kell az emberektől elvárni, hogy csak úgy egy csapásra mind megváltozzanak!
2010. febr. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már bocs, de Amerikát összekeverni egy amerikai szervezettel erős túlzás. Vagy jó néven vennéd, ha mától téged is köpdösnének azért, amint egyes politikusok tettek?
2010. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!