Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha az araboknál elvárás, hogy...

Ha az araboknál elvárás, hogy evés után böfögni kell akkor a böfögés nem számít undorító dolognak pl valaki elbüfögi mellettük magát az úgy hat mintha nálunk csuklik valaki és nem kelt semmi undort?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 11:52
 1/3 anonim válasza:
Látod ez egy buta sztereotípia hogy böfögni kell, nekem vannak arab ismerőseim és még soha nem hallottam egyiket se böfögni. Egyébként nyilván nem undorodnak tőle mert azt gondolják akkor jól esett az illetőnek az étel.
2015. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire csak sztereotípia a nyelvtan könyvbe volt példa
2015. jún. 14. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem jol peldazta az arab nep ezen szokasat az a nyelvtan konyv. Ez bizony megint egy vastag sztereotipia. (arab ferjem van, most a csaladjaval egyutt elunk, a barataival talakoztam...) ha ez valoban igy lenne en azt bizton allithatnam neked ugyanis engem a hanyinger kap el ha valaki jol elbofogi magat... Az unkkaocsem viszont a haverjaival bofogo versenyt tartottak itthon.. Erdekes mindenesetre most akkor mi van..
2015. jún. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!