Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 30 éves születésnapot hogyan...

30 éves születésnapot hogyan szokás ünnepelni? Van valami "nagyobb dolog" amiatt, hogy kerek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 08:49
1 2
 1/11 Kései Sirató ***** válasza:

Én kerti partyval ünnepeltem, de én már 30 évesen férjnél voltam és családi házunk volt. MEghívtam egy csomó barátomat, kb 40-en voltunk.

Boldog szülinapot!

2015. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Én is kerti partira gondoltam. Nekem nincs férjem és saját családom, de uye szülő, tesó, unokatesó, barátok...
2015. júl. 13. 13:25
 3/11 Kései Sirató ***** válasza:
Jó lesz, csak legyen szép idő!
2015. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is ebben reménykedem!
2015. júl. 14. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg ugorhatnál egy tandemet 4000méterről.
2015. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, persze. :D Ennél azért kicsit konszolidáltabb dologra gondoltam. :)
2015. júl. 17. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt! :)

A kedvenc természeti jelenségem kísérte a kirándulásunkat, egy gyönyörű zivatar, miközben itthon egy másik zuhi lehűtötte a kánikulát.

Túráztunk az ismerősökkel Pilisben, majd este család, egy hatalmas házi tiramisu, és boldogság, hogy együtt tölthetjük ezt a szép pillanatot.

A szülinapi ajándékom, hogy egy olyan hajón fogok melózni, ami bejárja majd a Földközi Tengert, és aztán a Karib-szigetvilágot. :)

Oriási.

Szinte sorsszerű volt.

2015. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot, az emberi kapcsolataid tehetnek boldoggá, ezt tartsd szem előtt e jeles napon is.
2015. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Boldog szülinapot utólag is. :)

Én a Pilisben lakom, szép ide kirándulni szerintem. :)


Egyelőre úgy tűnik, kerti partit fogunk csinálni, barátokkal.

2015. júl. 18. 17:59
 10/11 anonim válasza:
Én is boldog születésnapot kívánok! A kerek évfordulókat talán jobban megünneplik, emlékezetesebb szokott lenni.De nem kell eltúlozni!
2015. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!