Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meztelenül otthon, nudista...

Meztelenül otthon, nudista strand kérdések?

Figyelt kérdés

Szoktatok otthon meztelenül lenni? Nem fura? Én amikor nincs senki itthon mindíg mezteleül vagyok, ti szoktatok ilyet?


Nudista strandokról mit kell tudni? Egyedül szeretnék menni, tudtok jó helyet, ahol nincs nagyon tömeg(akár pm-ben is küldhetitek)?


Még annyi hogy mi van ha úgy dönt a f@rkam hogy fel áll, mennyire gáz ilyen helyen? Ez teljesen önkénytelen, és elég sürün elő szokott fordulni velem, hogy állnak az ilyen dolgokhoz?



2015. aug. 18. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindegyik kérdésedre született már kérdés és válasz is. Csak tudni kéne használni az oldalt...
2015. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

khm GYAKORI kérdések, szóval ha nem adsz érdemleges választ akk ink ne írj.

1 meztelenség a természetes ,ezért szoktam főleg ebbe a melegbe bár elég prűd módon áll ehhez a kérdéshez a magyar társadalom.

am ink vigyázz a merevedéssel a nudista strandon ,előtte verd ki és ha úgy adódik ne mutogasd annyira, a legtöbb helyen ezt nem nézik jó szemmel.

2015. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1

Ha nem a kérdésre válaszolsz akkor te nem tudod hogy kell használni az oldalt.


2

Köszönöm a választ.


Ha valakinek van még tapasztalata, írjon, köszönöm.

2015. aug. 18. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi családunkban nem fura a meztelenedés itthon egymás előtt se. Nudista strandra viszont nem mennénk.
2015. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

5

Nem, nem tudtam, te tudtad hogy mindenkit az zavar másban/azt látja másban, amit saját magában nem tud elfogadni?


Ezzel nem arra célzok hogy bunkó vagy, hanem hogy tudat alatt vagy tudatosan, azt hiszed magadról hogy bunkó vagy. Fogadd el, bocsájtsd meg magadnak és akkor nem lesz több ilyen félreértés.

2015. aug. 18. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Rájössz magad is, ha majd betöltötted a 14 évet.
2015. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt nekem írtad?
2015. aug. 18. 14:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ember él természetes módon, eszébe jut ez az, végiggondolja, és megteszi, ha jónak találja. Hogy mások mit szólnak hozzá, azt hamar észreveszi, ha kell korrigál, ha nem kell, nem törődik vele. Így vagyok a nudizmussal is. Kipróbáltam alkalmas helyen egy ilyen vakációt. Kellemes és kulturált volt. Aki nem érezte jól magát, feltűnés nélkül távozott.
2015. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mi sokat vagyunk a párommal meztelen itthon kint az udvaron is 36N
2015. aug. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Semmi göncöt nem tudok magamon megtűrni, ezért én mindig meztelenül vagyok itthon, én nagyon élvezem. Olyan nudista strandot nem tudok mondani, ahol kevesen vannak. Én olyan helyeken próbálok napozni réteken, erdei tisztáson nyugis körülmények között, ahol nem járnak. Amíg nem lankad le a farkad, addig maradjál hason, vagy mielőtt elmész oda, előtte verd ki, akkor nem lesz vele problémád a nudista strandon.
2015. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!