Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meztelenül otthon, nudista...

Meztelenül otthon, nudista strand kérdések?

Figyelt kérdés

Szoktatok otthon meztelenül lenni? Nem fura? Én amikor nincs senki itthon mindíg mezteleül vagyok, ti szoktatok ilyet?


Nudista strandokról mit kell tudni? Egyedül szeretnék menni, tudtok jó helyet, ahol nincs nagyon tömeg(akár pm-ben is küldhetitek)?


Még annyi hogy mi van ha úgy dönt a f@rkam hogy fel áll, mennyire gáz ilyen helyen? Ez teljesen önkénytelen, és elég sürün elő szokott fordulni velem, hogy állnak az ilyen dolgokhoz?



2015. aug. 18. 10:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
En is szoktam meztelen lenni itthon is meg van itt ahol elek egy erdo toval ott szoktam meztelen turazni.De szeretnék elmenni idén naturista strandra.Szivwsen csatlakoznèk csaladokhoz vagy barkihez.persze elotte bemutatkoznek ismerkednek
2020. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!