Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Legjobb barátot mennyi ideig...

Legjobb barátot mennyi ideig szokás gyászolni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásból gyászol az ember. Vagy úgy érez vagy nem.
2015. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

szokás...

faith in humanity...

2015. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!

Régen 6 hétig, de ez a klasszikus értelemben vett gyászidőszak már nem sok helyen szokás. Szóval senki nem várja el tőled hogy feketében járj és ne menj esetleg szórakozni. Ezt mindenkinek magának kell tudni, az emberek máshogy élik meg a gyászt. Ne másoknak, magadnak próbálj megfelelni, és ha úgy érzed, hogy attól jobban érzed magad és könnyebb feldolgozni ezt az egészet, ha citromsárga ruhákat hordasz és minden nap társaságba jársz, akkor csak tessék. É

2015. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz?

Fekete ruha? Visszafogottabb élet?

Szerintem ez már nem elvárás. Mindenkinek belülről fakad, hogy hogyan dolgozza fel. Nekem évek után is eszembe jutnak ismerőseim, barátaim, akik már nincsenek közöttünk.

Feketében sosem jártam. Temetésre feketében megyek, meg egyébként is vannak fekete ruháim. De olyan nincs, hogy akkor x hónapig csak feketében járok.

Ha a legjobb barátom lenne, akkor bulit, ilyesmit biztosan mellőznék egy ideig.

2015. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagyipapi válasza:
100%
Ha ez egyáltalán mint - mint kérdés - felmerült, akkor nagyon sajnállak. Külsőleg talán semeddig (fekete ruha), de érzelmileg bármeddig. Nálad ez nincs, vagy rövid ideig fog tartani.
2015. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!