Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire ítéli el a társadalom...

Mennyire ítéli el a társadalom az effajta rossz szokást?

Figyelt kérdés

Sajnos az egyik legrosszabb szokásom,hogy tömegközlekedésen, utcán, meglátom,hogy egy ember megbotlik/csúszik, vagy talán el is esik, nem bírom visszafogni magam a nevetéssel.

Félreértés ne essék,először megijedek, ha pedig meg is sérül nem tudok nevetni, de ha nincs baja az embernek akkor egyszerűen nem bírom magam türtőztetni.

Nem hangosan nevetek, de forgolódok minden felé, hogy ne lássák, takarom az arcom, de szinte mindig észreveszik.Van aki azon nevet, hogy mekkora köcsög vagyok, de olyan is van,hogy a delikvens is látja,hogy rajta nevetek.Szerencsére még nem töröltek képen, de tényleg, nem bírom visszafojtani, és nagyon kellemetlenül érzem magam sokszor.

Ha igazán rossz kedvem van,akkor is ez felvidít, azonnal.

Tudom,hogy sokan képesek ezen nevetni, csakhogy nekem ez a nevetés hosszú percekig tart, egyszerűen nem bírom elfojtani sem.


Videón látva is tetszik, de ha élőben látom akkor a botláson is percekig nevetgélek.

Felnőtt, dolgozó ember vagyok, nem egy 15 éves tini.(bár már akkor is nevettem)


2015. okt. 22. 19:18
 1/2 Molyember ***** válasza:
Ez nem egy rossz szokás, neked valami beakadt az agyadban. Ha zavar, akkor menj dokihoz.
2015. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szitu válogatja. A világ legjobb vicces jelenetei (pl. Chaplin) éppen erre mennek ki. Hasonló helyzetben, az emberek miatt, próbáld a vihogást palástolni.
2015. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!