Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy mások elolvassák-e...

Hogy mások elolvassák-e valaha a kérdésre adott előző válaszokat? És a kérdező utólagos hozzáfűzéseit?

Figyelt kérdés
Mert sokszer olyan hiábavaló válaszok vannak azok vetületében.

#hozzáfűzések
2015. dec. 12. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés jól összecsapott. Van amikor az embernek nincs ideje mindent elolvasni. Bár én általában elszoktam.
2015. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sőt, van hogy végigrobogok a főoldalon, megnyitom az érdekesnek (vagy röhejesnek) tűnő kérdéseket, és később válaszolok, amire már megjött a válasz (mert elfelejtek frissíteni - sűrűn megesik).
2015. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pedig van, amikor még érdekesebbek is a válaszok, meg a kérdező adalékai...

Szerintem mindig érdemes végigolvasni.

2015. dec. 12. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában először válaszolok a kérdésre, így nem befolyásol a többi válaszoló válasza. Utána elolvasom a válaszokat és a kérdező megjegyzéseit, és ha azok alapján változik a véleményem, akkor azt is megírom jelezve, hogy melyik volt a korábbi válaszom.
2015. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!