Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez csak magyar emberre igaz?...

Ez csak magyar emberre igaz? Nem tudunk bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Ítélkeznek egyetlen feltett kérdésből ...de olyan agyon szapulva ,és mire megismeri az egész történetet cseszik elnézést kérni...!!

Nem tudunk BOCSÁNATOT kérni kedves hölgyek/urak!


2010. márc. 26. 21:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Szájbergyerek kérjen bocsánatot...
2010. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

"Ez csak magyar emberre igaz? "


Ezt a hülye kérdést biztos nem gondoltad komolyan. Amúgy egy anonim oldalon majd biztos vissza fogok menni bocsánatot kérni...

2010. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg hülyén és félreérthetően írtad le a kérdést akkor magadra vess.
2010. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
na akkor ki a félreérhető...már el is kezdted.....a szapulást!!:)Akkor IGAZAM van vagy IGAZAM van??:)
2010. márc. 26. 21:34
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, rengeteg bunkó, tirpák ember van...de valami egészen hihetetlen mennyiségű. Ma például bementem a patikába, megvettem ami kell, és elköszöntem, hogy viszont látásra..semmi reakció, köszöntem mégegyszer hangosabban, szintén semmi...pedig nem is fiatal fruska volt, hanem 50-60 körüli nő. Ebből csak azt akartam kihozni, hogy nem csak anonim oldalon bunkók, hanem MINDENHOL. Ha beléd löknek az utcán, még ő van halálosan felháborodva, és még sorolhatnám...lassan úgy érzem, csak a magyarok ilyen bunkók:(:(
2010. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Hááát mivel itt élünk MAGYARHONBA ...szerintem itt érezzük a bunkóságot..meg azt,hogy ki a szemét..ki a köcsög ...belérugjak meg útálja a fél utvca ....közösítsük ki...peding..fin@juk sincs ......miért is balhéznak vele....

Pedig lehet csak egy jó szó...egy szép hangnem ...vagy egy félő mosoly ...ennyi lenne.....

DE áááhh nem a magyarember nem enged a 100-ból!!

2010. márc. 26. 21:41
 7/37 A kérdező kommentje:
vagy a 21.ből??:)
2010. márc. 26. 21:41
 8/37 anonim ***** válasza:
78%

Ki ez a hülye aki bámul? - gondolta Stirlitz

Stirlitz - gondolta a tükör

2010. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

csak azt ne mond, hogy te nem ilyen vagy

szerintem mielőtt ilyen dolgokat mondasz, a saját házad tájékán nézz körül

a magyar emberekben, nem az a legnagyobb baj, hogy nem tudnak ,,bocsánatot kérni", meg bunkók, hanem nagy a szájuk, mindennek elmondják a másikat, közben nem veszik észre, hogy ők sem különböznek

ha azt akarod, hogy máshogy viselkedjenek, akkor először te változz

2010. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%

A 48-ból nem enged.

De arról nyilván fogalmad sincs, hogy mért pont abból. Majd figyelj történelemórán, hátha leesik.

2010. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!