Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez csak magyar emberre igaz?...

Ez csak magyar emberre igaz? Nem tudunk bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Ítélkeznek egyetlen feltett kérdésből ...de olyan agyon szapulva ,és mire megismeri az egész történetet cseszik elnézést kérni...!!

Nem tudunk BOCSÁNATOT kérni kedves hölgyek/urak!


2010. márc. 26. 21:10
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
21.55-ös én pont azt a változást szeretném ha észrevetted volna ami a jóirányba vinné pl.a TE lelkivilágodat is!!
2010. márc. 26. 21:57
 12/37 A kérdező kommentje:
NA kezdődik...megjönnek az okostojások akik a történelem órát a műveltséget is belszövik...erre számítottam!Kezedet megmosod a wc.használat után??:)NA gondolkozz miért írtam:)
2010. márc. 26. 21:58
 13/37 anonim ***** válasza:
78%
Az a mi hibánk, hogy fogalmad sincs az 1848-as szabadságharcról...? Mert ha lenne, akkor tudnád, hogy mért a 48-ból nem enged.. és nem kevernéd össze.
2010. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
44%

Hülye seg.gfej vagy kérdező, az a lényeg.


Na de válaszolok a kérdésedre mert EZ VOLT A KÉRDÉSED:


Nem, nem CSAK magyar emberre igaz.


Bazki attól hogy valakire igaz, miért kell általánosítani, hogy magyarra, és miért kell CSAK magyarra érteni. Ezért vagy seg.gfej.

2010. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
84%
Tudod ezzel a szólással te példálóztál, nem az előttem válaszoló, így jogos arra utalnia, hogy hülye vagy. Ez azért van, mert t6ényleg hülye vagy, lejön az egész stílusodból. Én kérek elnézést... (látod, én tudok bocsánatot kérni:)
2010. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és te tudsz bocsánatot kérni azoktól a magyaroktól, akikre a kérdésed nem igaz, te mégse írtad oda, hogy "TISZTELET A KIVÉTELNEK"?
2010. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Jársz te külföldi fórumokra? Én rendszeresen járok és képzeld minden fórum ugyanilyen. Lett légyen az brazil, amerikai, német, lengyel akármi, sőt még a muszlimák is ott tépik egymás haját, csak előtte szépen leírják, hogy na de ilyen nem illik, pletykálni sem szabad és majd Allah ítél. Ilyenek az emberek.
2010. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
ideje lenne neked bocsánatot kérni mert TE tökéletes vagy,és ez által jogod van leszólni mindenkit.vagy mégsem? mert magyar vagyok és már kértem bocsánatot.légyszíves kérj bocsánatot mert megbántottál.....és észre sem vetted hmmm...
2010. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Tudjátok eznevezik"fordított pszchiológiának"!!Bármin összelehet veszni,lehülyézni a másikat és még a kérdezőt..aki írhat BÁRMIT....van egy kis hiányossága történelemből,esetleg másból is de KINEK nincs??Én nem mutogattam senkire (ahogy itt többen is neven neveztek..."kérdező"):) szóval..még mindig páran látjuk csak azt át ítélkezünk,köpködünk a másikra...és nagyívben lesza@juk a másik véleményét!TISZTELET A KIVÉTELNEK!

És ha alapossan visszaolvasod kedves akárki....MAGYAR vagyok tehát magamat is beleértem !!!

ÉN a vitát lezártam amire kiváncsi voltam azt TALÁN AZOK akik még JÓZANUL látják itt a kérdés mögött rejlő iróniát,a ráérkező válaszokat és az én kommentáeoraimat azok megértik!

Nem veszekedni jöttem éppen azt bízonyítani mennyire kevés kell manapság ahhoz,hogy itt MAGYARORSZÁGON lehülyézzük a másikat!

MINDENKITŐ ŐSZINTÉN ELNÉZÉST KÉREK!!!!!!!!!!(azért mert volt egy szerény véleményem)

:DD

2010. márc. 26. 22:20
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nem veszekedni jöttem éppen azt bízonyítani mennyire kevés kell manapság ahhoz,hogy itt MAGYARORSZÁGON lehülyézzük a másikat!"


Szedd már ki a Magyarországot ember! Újabban divat lejárni az országot, hogy itt mindenki bunkó, itt szar, itt még a nap se süt kb. csakhogy ez nem igaz így. A kérdésed és a megállapításod is hülyeség, olvasgassál külföldi fórumokat is, de nem olyat, amit agyon moderálnak.

2010. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!