Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez csak magyar emberre igaz?...

Ez csak magyar emberre igaz? Nem tudunk bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Ítélkeznek egyetlen feltett kérdésből ...de olyan agyon szapulva ,és mire megismeri az egész történetet cseszik elnézést kérni...!!

Nem tudunk BOCSÁNATOT kérni kedves hölgyek/urak!


2010. márc. 26. 21:10
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Kedves 22.49-es :))

Nő vagyok és neharagudj de inkább a fovi mint a Forma 1 ..remélem nem baj?:)

IGEN valóban húzos napom volt....kórházban dolgozom ápolónőként és felidegesítettek:)

Szép és NYUGODT álmokat!

ÉS még egyszer utoljára MINDENKITŐL ELNÉZÉST...nem megbántani akartam senkit:)

♥ még ezt is kiteszem...remélem így hihetőbb:))

2010. márc. 26. 22:54
 32/37 A kérdező kommentje:
FOCIIIIIIIIIIIIII...akart lenni...:))
2010. márc. 26. 22:55
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy érzem, hogy tényleg tévedtem, akkor én bocsánatot szoktam kérni, és már elő is fordult ez jópárszor :) de ha nem haragszol, most nem kezdem el keresgélni:D
2010. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem haragszom meg érte kedves utolsó hozzászoló:DDDE visszaolvastam az egészet és rájöttem,hogy nagyon bután fogalmaztam meg a kérdést...azhiszem nekifutok mégegyszer!Szerintem a fáradság volt és jól látta az egyik hozzászoló:)Eszem ágában sem volt megbántani senkit de én vagyok úgy(ezt a barátaim ,családtagok,munkatársak is mondták) hajlamos vagyok arra ,hogy túlhajszoljam magam....és akkor EZ a vége...hülyeségeket írok,beszélek....szóvla így kitisztult fejjel is ELNÉZÉST ..:(
2010. márc. 27. 09:00
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen sok emberre igaz ez,de azért nem csak minden rossz tulajdonság csak a magyarokra jellemző,külföldön is emberek élnek....
2010. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Kedves nőtársam, én is nő vagyok, de én a Forma1-et jobban szeretem, mint a focit, ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák, és örülök, hogy kipihented magad. :-)
2010. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák így igaz!!Kipihentem magam és a jó cselekedet is megvolt mára,de még fát is ültettem!:-)

Lehet,hogy lassan könyvbe kezdek!:)

Nem hiszem sőt tudom,hogy a magyarok IGENIS tudnak felállni ,bármilyen nehéz időszakot is élt meg!(átnéztem a történelmet is!!)És bízok abban most is így lesz!!:)Minden jót mindenkinek!!:D

2010. márc. 27. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!