Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez csak magyar emberre igaz?...

Ez csak magyar emberre igaz? Nem tudunk bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Ítélkeznek egyetlen feltett kérdésből ...de olyan agyon szapulva ,és mire megismeri az egész történetet cseszik elnézést kérni...!!

Nem tudunk BOCSÁNATOT kérni kedves hölgyek/urak!


2010. márc. 26. 21:10
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
jaj szegénykém....engem nem érdekel a külföld ..a saját házamtája annál jobban!
2010. márc. 26. 22:28
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a szegényke, te szerencsétlen, mert úgy hangsúlyozod, hogy Magyarországon bunkók az emberek, meg Magyarországon ez előfordulhat, mintha azt fröcsögnéd, hogy ez egy trágyadomb és minden jobb nála.

Idióta.

2010. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
És jelezném, hogy a te kérdésedben van szó szerint ez: "Ez csak magyar emberre igaz?" Érdekes.
2010. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
én is szeretlek:))
2010. márc. 26. 22:32
 25/37 A kérdező kommentje:
Mivan????:O_o
2010. márc. 26. 22:34
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy ember lehetsz. Neked nem ez a megfelelő oldal. Itt kérdéseket szoktak feltenni. Neked egy olyan kell, ahol leírhatod, hogy a magyar emberek bunkók és ez milyen szar stb., mert kb ez volt a "kérdésed" lényege. Aki rendesen válaszolt, azt meg lebszod, hogy te nem erre vagy kíváncsi, meg itt mindenki bunkó. Vicc.
2010. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Ide figyelj, te észlény! Nekem is megvan a sajnos elkeserítő véleményem a magyar közhangulatról, tapasztalataim vannak külföldről, tudom, hogy máshol milyen az alaphangulat (nem a neten és nem híradóból), sajnos a magyarság nincs a helyzet magaslatán, de nem általánosítok! A magyarok milyenek? Olyanok, mint a többi ember. Vannak bunkók és nem bunkók. Az arány már más kérdés. És hogy lehetne ezen változtatni? Hát nem úgy, hogy te is beállsz a sorba és általánosítasz, hiszen ebből a problémásak nem fognak érteni, és még azokat is megbántod, akik pont azon dolgoznak szűk kis környezetükben, hogy jobb legyen, aztán még akadhat, akinek elmegy a kedve, hogy ugyan minek csináljon ő bármit, amikor az általános közhangulaton úgyse tud egyedül változtatni, hiszen mit látnak mások... A gond, hogy de igen, tud, ő és még sok aprócska pont, akik akarnak változtatni, és lassú folyamat lesz, de meglesz az eredménye. Az országot szépen tönkretették, a munkanélküliség árnyéka ott lebeg az emberek fölött, nehezebb, mint a szüleim idejében, az emberek türelmetlenek, idegesek, ingerültek, de lehet jobb, és ahhoz tenni kell, és nem az egészet kell egyszerre megváltoztatni, mert azt lehetetlen, hanem a saját környezetünket, aztán majd szépen terjed tovább.
2010. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nézzétek lehet rosszul tettem fel a kérdést de valahogy ki kelltt ugrasztanom a bokorból azt a tényt,hogy VALÓBAN SZAPULTOK és agyba főbe sértegettek holott ÉN senkit nem bántottam nem írtam rá semmit!ÉS jól látod általánosítottam MAGYAROK azt írtam és annyira örülök,hogy ennyire véditek ezt a gyönyörű népet,mert bár nem tartom magam"közellenségnek,sem idiótának,sem észlénynek..."BOCSÁNAT MAGYAROK!!!!!!!!!!:))
2010. márc. 26. 22:43
 29/37 A kérdező kommentje:

És a végén megkaptam a kérdésemre a válszt!

1,Tud bocsánatot kérni

2,Nem csak a magyarokra igaz

3,Ítélkeztek 3 mondat után ..a cselekedet nem számít

4,Azt,hogy kedves kérdező...senki nem is írta...holott én a kérdésembe is belsezőttem:)

NA szép álmokat és sokat tanultam ma is!

Remélem nincs harag:)

2010. márc. 26. 22:46
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem tudsz szöveget értelmezni, vagy csak kötekedni jársz fel, mert nincs kivel? Nézd, bennem nem csak magyar vér van (nem tudom összeszámolni, mert mind apai mind anyai ágon több különböző származású külföldi felmenőm is van), talán ezért nem vagyok olyan, mint az általad említettek, és talán ezért bánt a közhangulat, de kérlek, legalább szöveget értelmezni tanulj meg, vagy ha tudsz, de ehhez már késő van (amit nem csodálok este 3/4 11-kor), akkor légyszíves menj aludni, és álmodd meg, hogyan tehetnéd jobbá a környezetedet, reggel meg nézd meg a Forma1-et. Én megyek aludni, mert tegnap keveset aludtam, mert az egyik szomszéd bömböltette a tévét éjjel (már 21 éve ezt csinálja, amióta itt lakunk), és tegnap este 8 után értem haza, ma meg 6-kor keltem, nem tudtam kipihenni magam. Szóval jobban tennéd, ha te is pihennél, hiszen itt a hétvége, és talán pihent fejjel te is nyugodtabb leszel.
2010. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!