Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfitársak, gáz ha valaki...

Férfitársak, gáz ha valaki ülve vizel? (Otthon persze. )

Figyelt kérdés

Én nem értem hogy másoknak hogy megy, de én ha állva belelövök a klozetba, akkor hiába célzok pont a közepébe és oda is megy, oldalra is megy mármint na most hadd ne részletezzem de a lényeg hogy utána mindig törölgetni kell a wc kagylót, ezért inkább ülve és akkor nem kell törölgetni semmit... Olvastam, hogy mások is csinálnak ilyet, de mennyire gáz ez?


Publikus helyen nyilván nem nagyon érdekel, hogy hova megy, állva elintézem, van takarító, majd ő elintézi, nem beszélve a fertőzésekről :D


Ezért gondolkoztam hogy egy piszoárt is be kellene szerelni a fürdőszobába, mennyivel férfiasabb és könnyebb lenne az élet, jó gondolat nem? :D



2016. jan. 25. 03:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%

1: rossz helyre célzol,

2: sokkal nagyobb baj, ha az anyanyelved nem ismered normálisan.

2016. jan. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Civilizált országokban ülve pisilnek a férfiak is...
2016. jan. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nem igaz, mert a wc-ket nem erre tervezték.

Civilizált országokban piszoár van, vagy terveznének végre olyan wc-t, ami alkalmas férfiaknak is, ha ülve szeretnének pisilni. Nem lenne nagy kunszt, amúgy...

2016. jan. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Molyember ***** válasza:
95%
Civilizált országban nem minősítenek olyan dologért, amit egyedül csinálsz a külvilág teljes kizárásával. Mert, gondolom, nálatok is van ajtó a wc-n. :)
2016. jan. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek felében én is így, jó egy kicsit megpihenni. Aztán meg tény, hogy a kagylóból vagy a víz felszínéről visszacsapódó cseppek mindenképpen szétszóródnak.
2016. jan. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Ha nem így csinálod, nem gáz:

[link]

2016. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ha angol wc-n, az nem nagyon gáz, ha piszoárba akkor eléggé
2016. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig ülve pisilek otthon és a fiaimnak is így tanítjuk. Ellenkező esetben spriccel szanaszét, ami nem látszik egyből. Elég gusztustalan takarítani a csempét.
2016. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Varga Péte4 ***** válasza:
100%
Akkor is van rá esély, hogy az emberfia eltalálja a fajansz és az ülőke közötti rést :)
2016. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%
Én ezért hugyozok otthon a mosdokagylóba, folyamatos vízsugár mellett. Azonnal lemossa, a magassága is jobb, még annyira sem fröcsköl szét, mint egy piszoárból. Ráadásul ha a farkamat odatámasztom a szélére, még fogni sem kell, és mindkét kezem szabad marad olvasni, telefonozni, enni, stb.
2016. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!