Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfitársak, gáz ha valaki...

Férfitársak, gáz ha valaki ülve vizel? (Otthon persze. )

Figyelt kérdés

Én nem értem hogy másoknak hogy megy, de én ha állva belelövök a klozetba, akkor hiába célzok pont a közepébe és oda is megy, oldalra is megy mármint na most hadd ne részletezzem de a lényeg hogy utána mindig törölgetni kell a wc kagylót, ezért inkább ülve és akkor nem kell törölgetni semmit... Olvastam, hogy mások is csinálnak ilyet, de mennyire gáz ez?


Publikus helyen nyilván nem nagyon érdekel, hogy hova megy, állva elintézem, van takarító, majd ő elintézi, nem beszélve a fertőzésekről :D


Ezért gondolkoztam hogy egy piszoárt is be kellene szerelni a fürdőszobába, mennyivel férfiasabb és könnyebb lenne az élet, jó gondolat nem? :D



2016. jan. 25. 03:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
#9 :) ez igaz. Egyébként sokszor a szőrszálak is felelősek azért ,hogy több sugárban is megy.
2016. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Itt az elején hiába vergődtök. Civilizált országokban ülva tanítják a kisfiúknak is. Nem fröcsköl szét, higiénikusabb.
2016. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
15%
Engem mindig úgy tanítottak hogy a férfi állva vizel a wc-be amolyan íratlan szabály az egész én ülve simán nem tudok vizelni meg alapból nem ehhez vagyok szokva, meg nekem egyszerűbb állva főleg ha sietek. Ha közbe jön a nagy dolog akkor szoktam csak ülve. Én tudok normálisan vizelni, nem megy mellé sosincs ezzel gond, ha meg esetleg mellé megy akkor sincs baj, le kell törölni és ennyi, nem tart semeddig.
2016. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
36%

"Civilizált országokban ülva tanítják a kisfiúknak is"


Ne szajkózd már ezt a légbőlkapott hülyeséget; nincsenek ilyen statisztikák, a civilizált országokban vannak viszont piszoárok, na vajon mire valók..


Én amúgy pont emiatt mélyöblítéses csészéket vettem a lakásba, arról nem verődik ki a vizeletsugár. Voila.. Amúgy szinte mindig állva pisilek, elvégre férfi vagyok :)

Ha éjszaka kell félálomban kitámolyognom, na akkor roskadok le az ülőkére.

Mindent összevetve, tőlem mindenki úgy vizel a saját otthonában ahogy akar..

2016. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodtan keress utána :) sőt piszoár sincs a nyugati lakásokban sem.


Az mindent elmond rólad, 'hogy elvégre férfi vagy' és ez attól függ, hogy pisilsz.

2016. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
15: Várj, hadd találjam ki.. ugye lány vagy?.. Köszönöm, nincs több kérdésem :)
2016. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%

Általában a nők akarják ezt kényszeríteni a férfiakra, meg az ülőke lehajtást is.

Jellemző, hogy a wc fedél lehajtást már nem annyira.

2016. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ,de szerintem az ülve pisilés nem igazán természetes nálunk férfiaknál biológiai adottságaink miatt és nem csak a külső,hanem a belső szervi elhelyezkedések miatt,de nem vagyok biológus. Lehet,hogy nem is egészséges,mondjuk ez a nagy wc-re is elmondható,ahogy hallottam. Ettől függetlenül szerintem nem gáz..
2016. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Igen. Csak a gonosz nők akar elnyomni titeket...
2016. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem gonosz... általában.

Csak úgy vannak vele, hogy:

- ha ők így csinálják, az nekünk miért nem jó? (máshogy vannak elhelyezve a szerveink, de ez kit érdekel?)

- nehogy már nekünk jobb legyen, mint nekik!

- ilyen módon hatalmat is tudnak szerezni,

- kényelem (nem kell nekik hajtogatni a deszkát),

- stb.


Persze nem minden nő gondolja ezekből mindet, ill. sok közülük el se gondolkodik rajta, csak ösztönösen csinálja, a többi nő véleménye alapján.

2016. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!